9/9

Auraton

1-06791
907 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08429
968 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08430
1 058 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08434
1 663 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08766
1 089 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08431
1 028 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08433
1 814 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
1-08432
1 754 грн
БрендAuraton Країна виробникПольща
​Auraton, Fluger

Економне опалення з кімнатними термостатами і программаторами AURATON

Економія енергоносіїв забезпечується виконанням ряду завдань, частина з яких вимагають значних капіталовкладень. Разом з тим, існують елементарні пристрої, використання яких не вимагають значних витрат і проведення капітальних робіт. Застосування кімнатних термостатів і програматорів - один з найбільш простих і дешевих способів досягнення економії газу або електричної енергії. Крім того, це обладнання забезпечить Вам ще і комфорт за рахунок автоматичної підтримки заданої температури.

Терморегулятори польської торгової марки AURATON є пристроями найвищої якості, призначеними для автоматичної підтримки температури в приміщеннях на заданому рівні. Вони підходять для управління будь-якими газовими і електричними котлами, конвекторами, нагрівальними панелями і кондиціонерами. Сьогодні вже складно зустріти кваліфікованого інсталятора, який запропонує встановити опалювальне обладнання без кімнатного термостата (тижневого програматора температури). Це все одно, що користуватися автомобілем без гальм або освітленням без вимикача, а з огляду на досить демократичні ціни на ці пристрої, витрати з придбання окупаються за кілька місяців використання.

Ще більшу ефективність управління і, відповідно, забезпечують велику економію і комфорт, мають системи опалення з зональним контролем, де температура може встановлюватися незалежно в кожному приміщенні. В цьому випадку, дуже цікавою є нова розробка польських інженерів - багатофункціональний 8-ми зонний контролер А-8000. Нова прошивка має ряд інноваційних функцій, такими як ШІМ (Широтно Імпульсна Модуляція), контроль стану вікон в зонах, можливість управління температурними режимами в зонах з однієї точки, управління циркуляційними насосами змішувального вузла, ГВС і самим котлом і багато іншого. Як виконавчі пристрої в системі управління контурами теплої підлоги пропонуються сервоприводи.

У модельний ряд входять як прості кімнатні регулятори температури, так і тижневі програматори. Вони, в свою чергу, пропонуються як з проводовим керуванням, так і бездротові з дистанційним виконавчим пристроєм (приймачем). Інтелектуальні особливості нових программаторов особливо проявляються у бездротових версій за рахунок додавання інноваційних функцій в виконавчі пристрої (в приймачі RT). Нещодавно в модельний ряд программаторов додана нова модель - Auraton 3021 і бездротова версія - Auraton 3021RT. Дуже цікаво нова пропозиція від виробника - модель Auraton 200TRA. Це бездротової добовий термостат (з функцією «ЕКОНОМ»), який дозволяє керувати необмеженою кількістю бездротових радіаторних головок (TRA). Особливістю пристрою є функція зворотного зв'язку та ПІД-регулювання, яка дозволяє з високою точністю управляти температурою в приміщенні. Серед аналогів ця модель на сьогодні є найдоступнішим варіантом бездротового управління радіаторними батареями. Припускаємо, що вона буде також дуже цікава власникам квартир з центральним опаленням, бажаючим забезпечити комфорт і одночасно економити, встановивши індивідуальні лічильники тепла.

Для управління циркуляційними насосами і 3-х ходовими клапанами пропонуються електронні контролери Auraton S08 і новинка на ринку України - бездротовий контролер Auraton S03 RTH. Для твердопаливних котлів 4-х канальний контролер Auraton S14 з функцією управління вентилятором піддуву.

Компанія "Флюгер-Пласт" пропонує повний асортимент кімнатних термостатів і програматорів AURATON.

Багаторічний досвід і висока оцінка споживачів служать доказом якості пристроїв цієї торгової марки. Вони надають реальну можливість забезпечити комфорт і зменшити витрати на опалення житлових та виробничих приміщень на 20-30%. Гарантія на всю продукцію 2 роки.

AURATON стане ближче до Вас завдяки компанії "Флюгер-Пласт"

Ціна
Країна виробник
В наявності