9/9

Доставка та оплата

Оплата

 • Готівка
  Коли товар доставляється кур’єром;
  Післяплата – накладним платежем “Нова пошта”, “Міст Експрес”, коли ви отримуєте замовлення від служби доставки у своєму місті.
 • Безготівкова
  Для фізичних осіб через будь-який банк (для доставки по всій Україні). Ви можете сплатити рахунок, надісланий на адресу Вашої електронної пошти або факсом, за допомогою банківського переказу в будь-якому банку. Як тільки платіж надходить на наш вказаний розрахунковий рахунок, товар відразу ж передається в компанію доставки. Прохання після оплати інформувати менеджерів;

Шановні клієнти та відвідувачі сайту повідомляємо, що деякі товари інтернет-магазин відправляє кур’єрськими послугами лише після повної або часткової передоплати.

Доставка

Доставка по Львову
Безкоштовно, якщо сума замовлення становить 9900 грн. та більше.

Доставка по Україні

 • Доставка товарів у міста України здійснюється в будь-який населений пункт кур’єрськими службами “НоваПошта”, “Міст Експрес” або іншою зручною для Вас службою доставки, якщо перечислені вище кур’єрські служби відсутні у вашому місті.
 • Товари потрапляють на склад “Нової пошти”, “Міст Експрес” у вашому місті. Також є можливість здійснити доставку до дверей. Курєр доставить вам замовлення за вказаною адресою в робочі дні.
  Всі товари перевіряються нами перед відправленням, заповнюються гарантійні талони, а також додається чек на оплату та сертифікат відповідності на продукцію.
 • Після відправки замовлення ви отримуєте смс-повідомлення на свій мобільний телефон з датою прибуття товару та номером декларації (1-2 дні залежно від регіону). Ви можете отримати товар на складі транспортної компанії у своєму місті, показавши паспорт та номер заявки.
 • Досить швидко і зручно можна розрахувати вартість доставки товару на вебсайтах компаній Нова Пошта, Meest Express .