Скинути фільтр
Опалення

Опалення: котли, бойлери, радіатори опалення, запірно-регулююча арматура від відомих виробників

У розділі «Опалення» інтернет-магазин «Флюгер Пласт» пропонує широкий вибір комплектуючих аксесуарів і обладнання для систем опалення. У нашому асортименті представлені товари відмінної якості як європейських так і українських виробників. У нашому інтернет-магазині можна купити: 1) Котли для опалення У нас ви можете купити різні види опалювальних котлів:
• газові підлогові і настінні
• електричні
• твердопаливні

Вироби відомих торгових марок: Beretta, Ferroli, Immergas, Saunier Duval, Viessmann, Protherm, Atmos, Candle, Elektromet, Viadrus, Kospel. Також ми пропонуємо Вам кожухотрубні та пластинчасті теплообмінники SECESPOL і Womix, турбоприставки Protherm, гідравлічні стрілки, а також порошок для спалювання сажі для котлів на твердому паливі.
2) Бойлери (водонагрівачі) У нашому каталозі товарів представлений широкий вибір бойлерів (водонагрівачів) для систем опалення: непрямого нагріву накопичувальні електричні проточні електричні та газові (газові колонки). Продукція відомих торгових марок: бойлери брендів Kospel WILLER, Elektromet, Ariston, Thermex, KHT. Газові колонки – Beretta, Bosch, Demrad, Termet, IMMERGAS. Також у нас можна купити розширювальні баки для котлів, бойлерів, гідроакумулятори, запірну арматуру.
3) Радіатори опалення Наша лінійка представлена наступними типами радіаторів для системи опалення: • алюмінієві • біметалеві • сталеві панельні Торгові марки: MIRADO (Мірадо), STELRAD, TERMO TEKNIK. Для обігріву ванної кімнати та сушіння одягу у нас можна купити мідні і нержавіючі рушникосушки NAVIN і GORGIEL.
4) Запірно-регулююча арматура У нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» Ви можете купити програматори, термостати і терморегулятори для котлів. Це прилади, за допомогою яких можна оптимізувати роботу обладнання, підвищити його ефективність. Пристрої такого типу вмикають або вимикають котел, циркуляційний насос, керують триходовим клапаном в залежності від підвищення або зниження температури в приміщенні, по часу або іншому параметру встановленим власником. Ви можете самостійно вибрати діапазон температури і час, коли ваша система опалення буде працювати в повну силу, а коли по-мінімуму. Якщо в розділі «Опалення» Ви не знайшли товар, який Вам потрібен, тоді відвідайте інші категорії нашого сайту «Водопостачання» та «Вентиляції», де Ви знайдете багато корисних товарів.

Робота котла. Ефективність і безпечність роботи котла та системи опалення.

Призначення котла Котли являють собою закриту герметичну ємність з теплообмінником всередині, яка призначена для нагріву холодної води до заданої температури. Підігріта таким чином вода циркулює по системі опалення, будь-то приватний будинок чи виробниче приміщення. Циркуляція теплоносія (води) від котла проходить по трубопроводах пов’язаних з секціями батарей опалення. Процес віддачі тепла від батарей опалення в навколишнє середовище відбувається за рахунок конвекції. З точки зору фізики, конвекція – перенесення тепла частинками крапельних рідин або газів з однієї точки простору в іншу. Коротко описати пристрій котла можна наступним чином: корпус агрегату виготовляється зі сталі або чавуну, всередині якого закріплюється теплообмінник з міді або сталі. Теплообмінник може також виготовлятися з чавуну, так як тепловіддача від зазначеного матеріалу ефективна. Одним з головних елементів системи опалювального агрегату вважається пальник. Від нього залежить ефективна і безпечна робота котла і всієї системи опалення в цілому. Пальники можуть вбудовуватися в корпус котла або бути автономними (виносними). Важливим елементом даного пристрою є система управління і безпеки. Управління дозволяє виставляти і регулювати температурний режим роботи.

Твердопаливний, газовий, електричний, комбінований котел.

Різновиди: По виду застосовуваного палива котли діляться на наступні види:
• твердопаливні (пелетні, дров’яні, вугільні);
• на рідкому паливі (дизельне та мазутова);
• газові;
• електричні;
• комбіновані.
Коротка характеристика Коротко опишемо кожен вищенаведений вид котлів:
1)Твердопаливний (підлоговий) котел функціонує на пресованих деревних гранулах (пеллетах), дровах або вугіллі. Коефіцієнт корисної дії таких агрегатів складає порядком не більше 80%.
2) Газові пристрої вважаються найпоширенішими і затребуваними серед споживачів. По виду монтажу вони поділяються на підлогові і настінні. Викид відпрацьованих газів у підлогових пристроїв здійснюється за рахунок природної атмосферної тяги або за допомогою наддуву вбудованого вентилятора. Настінні ж опалювальні агрегати більш компактні і зручні в експлуатації. Їх коефіцієнт корисної дії досить високий. Настінні котли бувають одноконтурними та двоконтурними. Одноконтурні (з одним теплообмінником) служать тільки для опалення приміщень, а двоконтурні (з двома теплообмінниками) – не лише для обігріву, а і додатково для нагріву води до заданої температури. Нагріту воду можна використовувати для господарсько-побутових цілей (миття посуду, прийняття душу і т.д.).
3)Електричні котли представляють собою агрегат з вбудованими всередину електродами теплообмінника (катода і анода). Трубчастий електронагрівач (ТЕН) у зазначеному приладі відсутній. Нагрівання води в електродному пристрої відбувається за рахунок зміни полярності катода і анода, і таким чином не бажаний електроліз води в даному випадку не відбувається. Зазначений агрегат має ряд переваг перед вищезгаданими, так як накип солей на електродах практично відсутній, також забезпечується його безшумна робота.
4)Комбіновані котли – це пристрої, які можуть працювати по черзі на двох видах палива, наприклад на газі або вугіллі. Якщо один вид палива відсутній, можна без проблем перейти на інший. Надійні та якісні теплоагрегати тільки в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт». Наш інтернет магазин має широкий асортимент опалювальних котлів, тому Ви обов’язково знайдете те, що потрібно саме Вам. Наша доступна ціна на теплоагрегати неодмінно порадує Вас. Ліберальність цін опалювальних котлів та наша надійність вже давно завоювали популярність серед покупців магазину «Флюгер Пласт». Магазин працює тільки з надійними і перевіреними постачальниками. Репутація інтернет-магазину – головний пріоритет у нашій роботі. Купити опалювальний котел можна у Львові. Вартість опалювального котла для будинку в нашому магазині приємно Вас здивує. Завжди раді бачити Вас на нашому сайті!
x