Водонагрівач: проточний водонагрівач, бойлери непрямого нагріву, бойлери електричні, колонки газові у Львові

Бойлери та газові колонки. Найкраща ціна у Львові

Домашні водонагрівачі – це чудове рішення, щоб забезпечити свій будинок теплою водою протягом усього року. Таке обладнання має декілька варіацій. Основні відмінності в ньому полягають в типі енергії, що використовує агрегат для нагрівання води, а також в самому типі пристрою. Команда «Флюгер Пласт» допоможе розібратись Вам з найпоширенішими модифікаціями домашніх водонагрівачів.

Електричні бойлери

Електричні бойлери залежать від мережі та водопроводу. Це обладнання використовує для нагрівання води теплову енергію, що знімається з електричного тена.

Накопичувальні бойлери

Габарити цієї модифікації куди більші, ніж у проточних моделей. Ця група бойлерів складається з накопичувального бака, корпусу з теплоізоляцією, а також закритого або відкритого тена, що поміщається в бак. Потрібно відзначити, що з моделями з відкритими тенами пов’язано чимало нещасних випадків, тому є сенс придбати бойлер з нагрівальним елементом, ізольованим від теплоносія.

Газова колонка

І, мабуть, найбільш поширена і економічно вигідна варіація домашнього водонагрівача – це газова колонка. Цей нагрівач має подібний з проточним електронагрівачем тип роботи, тільки в цьому випадку вода отримує тепло від потужного пальника при проходженні через теплообмінник.

В інтернет-магазині «Флюгер Пласт» Ви можете купити відмінний товар за низькими цінами. У нас великий вибір газових колонок, проточних водонагрівачів електричних, бойлерів непрямого нагріву та електричних бойлерів. Завітайте до нас!

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 4 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Водонагрівач: проточний водонагрівач, бойлери непрямого нагріву, бойлери електричні, колонки газові у Львові за телефоном: (096)-409-0265×