Металопластикові труби і фітинги Kisan

Компанія KISAN (КІСАН) – перший виробник багатошарових металопластикових труб в Польщі. Більше 28 років тому, в 1991 році KISAN запустила лінію з виробництва металопластикових труб.

Слоган KISAN – “Інвестиція в якість” – робить акцент на високій якості труб, фітингів та арматури. Вироби цієї фірми повністю відповідають жорстким європейським вимогам PN, – EN ISO 21003: 2009. Висока якість дозволяє KISAN давати 10 років гарантії на безаварійну роботу систем опалення та водопостачання. Нормальний період експлуатації, підтверджений лабораторно, для трубопровідних систем KISAN – не менше 50 років. На всю продукцію компанії отримано сертифікати, що відповідають стандартам ISO.

Металопластикові труби і фітінги для водопостачання і опалення Kisan

Труби KISAN вже не перший рік продаються в Україні і завоювали гідну репутацію. У співвідношенні ціна / якість вони помітно перевершили італійсько-німецькі бренди.

Сьогодні (2019 рік) компанія просувається на ринку у два напрямки:

На основі пластика – KISAN

Включає дві системи KISAN COMFORT і KISAN Development.

Системи призначені для опалювальних пристроїв, ГВП та холодного водопостачання. Основою систем є металопластикові труби, прес-фітинги та різьбові фітинги. Система KISAN Комфорт додатково пропонує повний набір інших комплектуючих, необхідних для налаштування опалення та водопостачання: програматори і термостати, колектори та змішувальні вузли, колекторні шафи, обтискні фітинги, датчики і т. д.

На основі сталі – KISTAL

Напрямок KISTAL включає 2 системи C і Inox.

KISTAL С – труби і фітинги з вуглецевої сталі для радіаторного опалення, систем охолодження, геліоколекторів, інертних газів та стисненого повітря. Елементи системи KISTAL Inox виробляють з нержавіючої сталі. Вони відрізняються більшою стійкістю до корозії, естетичним виглядом, довшим терміном експлуатації. Такі системи найчастіше використовують при будівництві багатоповерхових будинків, комерційних і промислових об’єктів.

У нашому інтернет-магазині можна купити металопластикові труби і фітинги для водопостачання і опалення Kisan за найкращою ціною. Будь-яку додаткову інформацію щодо труб та фітингів KISAN можна отримати у наших менеджерів.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 3 votes
Назва компанії
Kisan
Назва товару
Металопластикові труби і фітінги×