Як вибрати труби і фітинги? Створення водопроводу (водогону)

Ефективна робота будь-якого водопроводу залежить від того наскільки грамотно підібрані труби і фітинги.

Сучасний ринок будівельних матеріалів просто перенасичений величезною кількістю пропозицій. Авторитетні виробники пропонують першокласну продукцію. Як правильно розставити пріоритети і зробити правильний вибір?

Труби і Фітінги

Загалом, обрана модель труби або фітінга повинна повною мірою відповідати об’єктивним і суб’єктивним вимогам покупця. В першу чергу відповідати всесвітнім стандартам якості, а також справлятися з тими завданнями, які ставить перед нею будівельник.

Попитом у Львові користуються системи, які легко монтуються, при цьому надійно і довго працюють.

Перед покупкою, Вам слід створити ескіз майбутнього комплексу, обговорити всі нюанси підготовки. Саме на цьому етапі виникає питання щодо якості і кількості матеріалу, який необхідно придбати. Купують завжди з невеликим запасом.

Трубопроводи із сталевих та чавунних труб

Передові технології дозволяють виробникам створювати універсальні і надійні трубопроводи з потужним функціоналом. Як і раніше, величезною популярністю в Україні користуються металеві труби. Вони мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Сьогодні актуальними є різноманітні моделі зі сталі і чавуну. Також,  активно використовують гнучкі металопластикові комплекси.

Сталеві системи – універсальні, практичні і ефективні. Лише вони складають стояки багатоповерхових житлових будинків. Основний їх недолік – це незахищеність перед корозією. Вони важкі, тому монтуються нелегко, але служать близько 40 років.

Чавунні комплекси важчі (це основний їх недолік), тому їх складніше монтувати. Вони працюють близько ста років і використовуються для організації каналізаційних і водопровідних систем. Вони не іржавіють і не забиваються.

Металопластикові та мідні труби: універсальне кріплення за допомогою фітингів.

Мідні трубопроводи вже давно отримали першість серед аналогів. Вони ефективно служать щонайменше 70 років, а в більшості випадків – значно довше. Крім того, мідь володіє бактерицидними властивостями, завдяки чому вода, яка проходить через неї, чистіша. Такі дейдвуди стійкі до агресивного впливу навколишнього природного середовища, вони не бояться ультрафіолетового випромінювання, вологості і чудово працюють в широкому діапазоні температур (-200 до +500 °C).

Вони ідеально підходять як для гарячого, так і для холодного водопостачання, а також їх використовують для організації опалювальних комплексів.

Монтуються вони легко, оскільки не є дуже важкими, їх можна безперешкодно паяти, пиляти, гнути. Найзручніший спосіб кріплення – за допомогою фітингів. Єдиний недолік таких конструкцій – це їх ціна.

Металопластикові труби вважають величезним проривом в області сантехнічного виробництва. Це універсальні конструкції, які  відрізняються високими робочими показниками. Вони довго і ефективно служать в будь-яких експлуатаційних умовах.

Поліпропіленові труби. Особливості поліпропілену

Поліпропіленові труби і фітинги сьогодні використовують не лише для монтажу систем водопроводу, а і для побутового та промислового  опалення. Такі труби характеризуються високим терміном експлуатації, завдяки чому мають попит на будівельному ринку.

Ще під час процесу виготовлення спеціальні модифікатори і стабілізатори добавляють в поліпропілен, тим самим наділяючи готовий виріб неймовірною міцністю і та більшою стійкістю до високих і низьких температур. Також, труба, яка виготовлена з такого матеріалу не має схильності до корозії. Перевагою поліпропіленових труб також є відсутність на стінках вапняних утворень. Саме тому вони користуються високою популярністю, та мають довгий термін експлуатації.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити труби і фітинги у Львові. Створення водопроводу ✅ Металопластикові, мідні, поліпропіленові труби за тел. (096)-409-0265 ​✅×