Розширювальний бак – економне рішення для забезпечення системи водопостачання

Розширювальний бак

Сучасні системи водопостачання і опалення вимагають наявності обов’язкових комплектуючих, які забезпечують безпеку і ефективність їх роботи. Розширювальний бак для опалення – обов’язкова складова такої системи.

Він необхідний в першу чергу з тієї причини, що при нагріванні теплоносія (як правило, води) на кожні десять градусів – обсяг підвищується на 0,3%. Відповідно, зростає тиск на окремі елементи системи опалення. Охолодження ж може призвести до розриву і розгерметизації. Змонтувавши розширювальний бак для системи водопостачання та опалення, можна уникнути цієї неприємної ситуації.

Розширювальний бак: його особливості, характеристики, переваги.

Розширювальний бак для води – це герметична ємність з металу, що має овальну або круглу форму. У внутрішній частині він розділений мембраною, виготовленої з гуми з термостійким матеріалом. Купити розширювальний бак для системи водопостачанняза доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт».

Надлишковий тиск в системі – це не єдина причина, з якої варто купити розширювальні баки для опалення, навіть незважаючи на їх порівняно чималу вартість. Можна встановити бюджетний варіант – розширювальний бак для системи водопостачання і палення ємністю до одного літра. Таким чином, ціна буде прийнятною, та при цьому елементи системи водопостачання будуть захищені від руйнування.

Переваги закритих розширювальних баків для води:

  • низький ступінь втрати тепла;
  • профілактика корозії;
  • можливість монтажу в будь-якому місці;
  • висока безпека;

Як правильно вибрати обладнання

Обираючи розширювальні баки для системи водопостачання, варто звертати увагу не на ціни, а на функціональність обладнання. Такий процес краще довірити професіоналам. Саме такі працюють в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт». Доставка здійснюється по всій Україні.

Телефонуйте, і наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати обладнання.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Розширювальний бак, як невід’ємна частина системи водопостачання та герметична ємність з термостійким матеріалом ✅ Тел.: (096)-409-0265 ✅ Детальна інформація ​✅ Купити бак у Львівській області можна в нашому інтернет-магазині Флюгер Пласт×