Зовнішня каналізація
Трійник зовнішній 160
1-06481
199 грн

Трійник зовнішній 160

199 грн

Артикул: 1-06481 Категорія:

Каналізаційний трійник (зовнішній)

Каналізаційний трійник – розгалужувальний елемент, виготовлений з полівінілхлориду, невід’ємна частина системи каналізації; з одного боку і посередині має розтруб з ущільнювальним кільцем для надягання на гладку трубу, з іншого боку – гладку поверхню для заходу в інший розтруб.

Трійники застосовують разом з трубами і фітингами ПП різних розмірів, при прокладанні зовнішніх безнапірних каналізаційних трубопроводів для відведення каналізаційних і стічних вод будинків і споруд.

Трійники ПП використовують для з’єднань декількох труб в одну під кутом від 45 до 90 градусів. Трійники зі сторонами різного діаметру призначені для переходу з меншого на більший діаметр труби.

Монтаж трійника

При з’єднанні трійника з трубою або фітингом ПП не доведеться застосовувати електроінструменти, стикування відбувається за допомогою кілець ущільнювачів, які в більшості випадків поставляються разом з трійником і розташовані в виїмці розтрубів.

Також крім використання ущільнюючих кілець, місця стику рекомендується обробити сантехнічним герметиком (силіконом), це дозволить додати з’єднанню надійності, уникнути протікання і появи грибка під час експлуатації.

! Витрати на ремонт, у разі ненадійного з’єднання, можуть бути значні, тому слід приділити цьому етапу особливу увагу.

При будівництві трубопроводу необхідно використовувати труби і фітинги одного типу, тільки в цьому випадку система буде довговічною!

Переваги ПП трійників:

  • висока міцність;
  • швидкість з’єднання, без зварювання;
  • 100% стійкість до корозії, стійкість до впливу низьких температур;
  • стійкість до агресивних речовин і середовищ;
  • підвищена внутрішня зносостійкість, завдяки гладкій внутрішній поверхні значно зменшений ризик створення засмічення під час експлуатації;
  • довговічність, термін служби не менше 50 років.
x