Зовнішня каналізація
Садовий люк квадратний
420 грн

Садовий люк квадратний

420 грн

Садовий люк

Садовий люк виготовляють з високоміцного полімерного матеріалу, він призначений для установки на оглядових кабельних колодязях, мереж водопроводу та каналізації (на всіх видах інженерних мереж), для тротуарної зони і зони зелених насаджень.

Сьогодні в Україні відбувається стрімкий розвиток полімерної промисловості. Йдеться про заміну традиційної продукції з металів на аналогічну продукцію з полімерів, яка за експлуатаційними характеристиками має значно більше переваг та при цьому ціну в 2-3 рази меншу.

Обраний вид продукції створений як альтернатива чавунним люків. Вироби виробляють з урахуванням техніки безпеки та екологічних норм, відповідають всім вимогам сучасної промисловості. Люки з полімерних композицій легко забезпечують доступ до прихованих комунікацій при прокладанні мереж. Унікальна композиція з полімерних матеріалів дозволяє отримувати широку гаму продукції різного виконання. Завдяки використанню термостійких фарб такі люки практично непомітні як на поверхні газону, тротуару, так і на будь-якому дорожньому покритті. Полімерні люки вирішують нагальну проблему крадіжок каналізаційних люків та економлять кошти, тому що вони в 2-3 рази дешевші за їхній чавунний аналог.

Основні переваги полімерних люків:

  • Великий термін експлуатації – не менше 50 років (коефіцієнт стирання 0,004 гр / рік);
  • Безпека – відповідають санітарно – епідеміологічним правилам і нормам;
  • Порівняно невелика вага – комплект люка -10-15кг;
  • Стійкість до перепаду температури – зберігають всі властивості в діапазоні від -50 ° до + 60 ° C;
  • Естетичність – виглядають добротно, якісно і престижно. Завдяки різній кольоровій гамі вони ідеально вписуються в газон, тротуарну плитку або дорожнє покриття;
  • Стійкість до агресивного середовища – не бояться вологи, хімічно стійкі, не схильні до дії іржі, міцні;
  • Стійкість до втрати кольору – фарбуються по всій поверхні термостійкими фарбами, тому початковий колір не вигорає під впливом сонця;
  • Транспортування і експлуатація – завдяки малій вазі збільшується швидкість роботи з ними;
x