Зовнішня каналізація
Люк садовий круглий d315
200 грн

Люк садовий круглий d315

200 грн

Садовий люк

Садовий люк використовують з метою захисту комунікацій від пошкоджень і попадання сторонніх предметів, також забезпечують доступ до підземних мереж для здійснення техобслуговування. Конструкція складається з кришки люка і його опорного кільця.

Полімерні садові люки виготовляють в двох кольорах, що дозволяє їм гармонійно вписатися в ландшафт дачної ділянки, парку або скверу. Розміри виробів схожі з чавунними, але витримують менше навантаження, вага люка становить 13 кг. До переваг люків із пластику входить висока стійкість до можливого промерзання, довговічність, прийнятна вартість, практичність і естетичність.

Каналізаційні люки, крім головних своїх функцій – забезпечення доступу до інженерних і сантехнічних комунікацій, задовольняють вимогу сучасного міста – естетичний вигляд, простота і зручність в експлуатації.

Піщанополімерні люки – гідна альтернатива традиційним каналізаційним люкам.
Оригінальний дизайн дозволить вам нестандартно вирішити проблему доступу до комунікацій: легкі, міцні, витримують поперечний переїзд автомобіля.

В інтернет-магазині «Флюгер Пласт» представлена ​​широка лінійка продукції полегшених пластикових люків. Вартість виробів прийнятна, оптовим покупцям передбачені більш лояльні програми співпраці.
x