Зовнішня каналізація
Каналізаційна муфта зовнішня d160
1-06550
72 грн
Група товарівФасонні частини
БрендAquer
Тип каналізаціїЗовнішня
МатеріалПоліпропілен
Діаметр (мм)160
Країна виробникПольща
КолірОранжевий

Каналізаційна муфта зовнішня d160

72 грн

Артикул: 1-06550 Категорія:

Зовнішня каналізаційна муфта ø 110 ø160

Зовнішня каналізаційна муфта призначена для монтажу каналізаційних систем при виникненні необхідності з’єднання між собою ПП труб або фасонних виробів однакового діаметра. Матеріалом для виготовлення муфт послужив поліпропілен.

Матеріал, який використовують для виготовлення муфт для зовнішньої каналізації відрізняється підвищеною міцністю, і в той же час еластичністю. Деталі з такого матеріалу мають тривалий термін експлуатації (до 100 років). Крім того, твердий PVC-U абсолютно не токсичний.

Муфти застосовують безпосередньо для відкритого монтажу всередині будівель, наприклад для відводу стічних вод, для стінних отворів, в тому числі їх можна застосовувати і зовні будівель: муфти можна укладати в грунт.

Щільність з’єднань насувних муфт для зовнішньої каналізації забезпечується завдяки ущільнюючим елементам зі стійких еластомерів. Вони вже встановлені в канавках розтрубів.

Купити зовнішню каналізаційну муфту можна за привабливою ціною в нашому інтернет магазині “Флюгер Пласт” з доставкою по всій Україні.

У нас в наявності дві варіації обраної моделі:

• діаметр 110 мм;

• діаметр 160 мм

Група товарів

Фасонні частини

Бренд

Aquer

Тип каналізації

Зовнішня

Матеріал

Поліпропілен

Діаметр (мм)

160

Країна виробник

Польща

Колір

Оранжевий
x