Внутрішня каналізація
Трійник d50
1-06379
20 грн

Трійник d50

20 грн

Артикул: 1-06379 Категорія:

Каналізаційний трійник

Кожен сантехнік знає, як важливо правильно організувати систему внутрішньої каналізації. Представляємо вам кращі моделі каналізаційних трійників з поліпропілену, які призначені для створення бічних відводів від головного трубопроводу. Ви можете створювати конструкції під кутом 45, 67 або 90 градусів.

Каналізаційні трійники з поліпропілену

Для установки каналізаційних трійників з поліпропілену необхідно в розтруб головної труби вставити трубу меншого розміру. Завдяки цьому внутрішня каналізація працюватиме правильно і чітко. В наявності є прямі і косі моделі, так що ви зможете вибрати потрібну вам модифікацію. Наші моделі надзвичайно прості в монтажі та експлуатації.

Функціонування внутрішньої каналізації

Наші якісні поліпропіленові елементи забезпечать відмінне функціонування водопровідних систем у вашому будинку. Вони не будуть давати збої, і ви зможете уникнути безлічі проблем в майбутньому. Якість представлених моделей підтвердили авторитетні експерти і фахівці.

Трійник використовують для з’єднання каналізаційних труб або для приєднання сантехнічних пристроїв. Вони забезпечують відмінну герметичність з’єднань, відрізняються підвищеними експлуатаційними можливостями, довговічністю і надійністю.
x