Внутрішня каналізація
Трап з нержавіючою решіткою прямий
1-06394
28 грн

Трап з нержавіючою решіткою прямий

28 грн

Артикул: 1-06394 Категорія:

Трап з нержавіючою решіткою

Трап з нержавіючою решіткою призначений для обладнання поверхонь всередині душових приміщень. Ідеально підійде для для квартир, готелів, шкіл, туалетних кімнат та душових загального користування. Решітка трапа відповідає всім вимогам безпеки для ходьби по ній босоніж.
Конструкція забезпечує вільний доступ і легкість очищення, а також має хороші проточні властивості. Надійне з’єднання деталей відбувається завдяки гумовим кільцям, які запобігають протіканню води з трапа на поверхню.

Кришка гідрозатвору забезпечена конусоподібним замком, який при установці дозволяє точно налаштовувати висоту верхнього краю трапа і, крім того, фіксує затвор в корпусі.

Решітка виробу – полірована нержавіюча сталь, корпус виготовлений з міцного високоякісного пластику який стійкий до впливу високих температур і побутової хімії. Гідрозатвор в конструкції формується водяним стовпом і запобігає проникненню запахів з каналізації. Горловина щільно прилягає до корпусу виробу. Конструкція обраного виробу прохідна, що дає можливість підключення інших приладів і забезпечує легкий монтаж. Відведення в каналізаційну трубу стандартного діаметра – 50/110 мм.
x