Внутрішня каналізація
Трап ПП 50 Прямий
1-06655
87 грн

Трап ПП 50 Прямий

87 грн

Артикул: 1-06655 Категорія:

Поліпропіленовий трап

Поліпропіленові трапи з вертикальним випуском, конструкція яких розроблена відповідно до вимог ГОСТ ЕN 1672-2-2012, прийшли на зміну старим класичним з квадратними корпусами. Оновлена ​​конструкція не має гострих кутів і кутових зварних швів в порожнині корпуса, на яких накопичувалися б бактерії і застоювалася стічна вода. Комплектуються підвісними гідрозатворами, уловлювачами механічних домішок і гратами. Використання такої конструкцій забезпечує гігієнічність на підприємстві, так як значно зменшує потребу в мийці і очищенні при експлуатації.

Призначення і застосування

Трап вертикальний застосовують для каналізації, глибина закладення якої більше двох висот обраного виробу. А також на перших поверхах будівель, які не обладнані підвалами.

Матеріал виготовлення

Трап виготовлено з надійного матеріалу – поліпропілену. Трапи відповідають всім санітарно-гігієнічним вимоги, завдяки чому їх широко застосовують при облаштуванні системи внутрішнього водовідведення на підприємствах харчової промисловості, об’єктах громадського харчування і т.д.

В процесі вибору цих конструкцій, потрібно враховувати ряд параметрів:

• передбачувана кількість стоків (від цього залежить розмір виробу та гідрозатвор, а також діаметра вихідного патрубка);

• рівень механічних навантажень на поверхню і забруднення води.
x