Внутрішня каналізація
Ревізія внутрішня
1-06551
60 грн

Ревізія внутрішня

60 грн

Артикул: 1-06551 Категорія:

Ревізія Ø50 Ø75 Ø100

Ревізію поліпропіленову з круглим люком для внутрішньої каналізації застосовують для монтажу систем каналізації, вона необхідна для забезпечення оперативного доступу в каналізаційному трубопроводі для його подальшого технічного обслуговування. Ревізія для внутрішньої каналізації виготовлена з поліпропілену (PP), стійка до дії гарячої води, володіє тривалою вогнестійкістю класу B1.

Простота з’єднання

Завдяки розтрубним з’єднанням монтаж системи є дуже простим. Сполучні розміри розтрубів і гладких кінців елементів чітко відповідають один одному, що робить установку набагато швидшою, та не потребує зайвих зусиль.

Каналізаційну ревізію використовують в системах внутрішньої господарсько-побутової каналізації для інспекції трубопроводів. Завдяки наявності відкручувальної кришки, ви матимете легкий і простий доступ до каналізаційної системи для перевірки засмічень або її прочистки.

Простота монтажу робить їх доступними для самостійного монтажу. При самостійній роботі з прокладання труб, потрібно пам’ятати, що під час експлуатації каналізаційної системи можливе її засмічення, і тому, обов’язково потрібно включити в систему ревізію. У разі засмічення системи вам необхідно буде відкрутити кришку ревізії і визначити де знаходиться засмічення і негайно приступити до його усунення.

Каналізаційна ревізія має гладку внутрішню поверхню, завдяки чому зменшується ризик закупорки, має високу стійкість до впливу гарячої води (до 95°С) і до хімічних миючих засобів, не вимагає фарбування або попередньої підготовки, має високу еластичність елементів і сполук, що дозволяє гарантувати надійну роботу системи не менше 50 років.
x