Внутрішня каналізація
Коліно комбіноване d 110 х 50
1-04133
41 грн

Коліно комбіноване d 110 х 50

41 грн

Артикул: 1-04133 Категорія:

Коліно комбіноване d 110 х 50

Коліно комбіноване з діаметром 110 х 50 – різновид фітинга для системи внутрішньої каналізації та водопостачання, що представляє собою комбінацію відведення цільової труби перетином 110 мм і додаткового виходу перетином 50 мм, розташованого на вигині коліна.
Виробник поліпропілену, з якого виконано фітінг, гарантує високу якість матеріалу і збереження його робочих характеристик протягом всього тривалого періоду експлуатації (до 50 років). Поліпропілен відповідає всім вимогам.

Комбіновані коліна діаметром 110 мм з виходом діаметром 50 мм мають наступні варіанти виходу:

  • вверх,
  • назад,
  • вліво,
  • вправо.

Кут нахилу може бути 90° або 45°.

Фітинг для каналізації: застосування колін

Каналізаційні фітинги використовують для того, щоб з’єднати частини каналізації в одну систему. Вони зміцнюють труби і стики між ними, є перехідними елементами між трубами різного діаметру або матеріалу. Крім того, їх застосовують під час монтажу водопроводу з змінними частинами, якщо є необхідність розібрати трубу.

Основні переваги фітингів для каналізації – це хімічна стійкість, гладкість поверхні, стійкість до гниття і корозії. Їх можна встановлювати в будь-якій частині труби, а закріпити спеціальним хомутом.

Фітинги для зовнішньої каналізації виготовлено з пластика. Це значно підвищило їх популярність, тому що сам матеріал набагато дешевший, а також з ним легше впоратись. Встановити фітинги може навіть новачок в монтажі систем.
x