Внутрішня каналізація
Коліно АБУ (WC) d110 з виходом d 50
1-06385
85 грн

Коліно АБУ (WC) d110 з виходом d 50

85 грн

Артикул: 1-06385 Категорія:

Коліно АБУ (WC) d110 з виходом d 50

Сучасна каналізація з поліпропілену прийшла на заміну чавунним системам. Це на порядок здешевило саму систему, зменшило її вагу і збільшило надійність. Процес її монтажу займає на порядок менше часу і сил.

Коліно для підключення унітазу має діаметр 110 мм і кут повороту 90 градусів. Виріб виготовлено з поліпропілену, коліно не реагує з агресивним середовищем.
З’єднання відбувається за рахунок гумових кілець-ущільнювачів манжетного типу з розпірним вкладишем, розташованим в розтрубах кожної деталі. Відведення (коліно) необхідне для зміни повороту зливу середовища, що транспортується в системах господарсько-побутової внутрішньої каналізації будинків. Для надійного стикування варто застосовувати особливу сантехнічну силіконову змазку, яка без зайвих зусиль дасть можливість з’єднати один виріб для внутрішньої каналізації з іншим і зменшити непотрібне тертя на кільце ущільнювача.

Не варто забувати, що для якісного монтажу відводів краще використовувати одноразове з’єднання, оскільки в такому випадку термін служби кільця ущільнювача буде значно довшим, що допоможе запобігти небажаному протіканню, а також появі грибка. Поліпропілен – це зносостійкий і стійкий до агресивних середовищ матеріал. Допустима температура середовища, що транспортується – від 0°С до 80°С (максимум – 95°С протягом однієї хвилини). Розрахунковий термін служби – 50 років.

Має вихід для труби діаметром 50 мм.
x