Внутрішня каналізація
Хрестовина d110 х 110 х 50
1-06584
95 грн

Хрестовина d110 х 110 х 50

95 грн

Артикул: 1-06584 Категорія:

Хрестовина 110 х 110 х 50

Хрестовина для каналізації – це високоякісний сантехнічний виріб для з’єднання пластикових труб. Хрестовину широко використовують при монтажі внутрішніх систем каналізації. Вона дає змогу організувати розведення і відгалуження трубопроводу в житлових будинках, виробничих і громадських приміщеннях. Також часто застосовується для підключення до системи каналізації різних побутових пристроїв (пральних, посудомийних машин).

Хрестовина виділяється своїми відмінними технічними характеристиками. Виготовлена вона на основі поліпропілену. Цей матеріал надає виробу хорошої зносостійкості, стійкості до впливу агресивних хімічних елементів і до механічних пошкоджень. Хрестовина для каналізації також без проблем витримує часті перепади температур, не схильна до розтріскування, гниття і появи корозійних процесів. Крім того, матеріал є екологічним і є важкозаймистим продуктом.

Виріб має просту ефективну конструкцію. Бічні виходи для труб розташовані під кутом, спеціальні кільця ущільнювачів на отворах забезпечують надійне і герметичне з’єднання всіх елементів, що забезпечує довговічну експлуатацію системи без збоїв і поломок. Внутрішні стінки мають гладку поверхню, що не дає накопичуватися забрудненням і забезпечує високу прохідність.

Купити хрестовину для каналізації і придбати інші комплектуючі для каналізаційних систем ви зможете в магазині ”Флюгер Пласт”.
x