Каналізаційні зовнішні заглушки

Каналізаційні зовнішні заглушки

Каналізаційні заглушки представляють собою спеціальні аксесуари, що забезпечують оперативне блокування стояка системи. До того ж заглушка на каналізацію забезпечує ізоляцію однієї ділянки або відразу декількох. Використовують цей аксесуар досить часто, так як він простий в застосуванні, доступний за ціною і ефективний. Існує кілька видів заглушок, що володіють своїми особливостями, зовнішнім виглядом і функціями.

“Флюгер Пласт” пропонує вам придбати каналізаційні зовнішні заглушки двох діаметрів: 110 мм та 160 мм.

Каналізаційна система призначена для відводу стоків з житлових, промислових чи інших споруд. Її монтують під землею, це – система труб, яку неодмінно створюють в місцях, де ймовірно треба буде створити додаткову гілку. Невикористані виходи блокуються за допомогою заглушок.

Заглушки також використовують при ситуативному блокуванні каналізаційної труби, наприклад під час ремонту або для відключення від системи боржників. Випускаються заглушки декількох видів, причому кожен має свої параметри і особливості.

Внутрішню заглушку використовують для захисту металоконструкції від опадів, сміття та інших сторонніх предметів. Найчастіше їх застосовують для транспортування труб, щоб захистити торці. Також її використовують як фланцеву заглушку для забезпечення герметичності металевої труби.

Каналізаційні зовнішні заглушки виконані з якісного матеріалу, який стійкий до перепадів температур і зовнішніх погодних умов, що гарантує їхню міцність.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Флюгер Пласт
Назва товару
Каналізаційні зовнішні заглушки
Ціна
Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:
Артикул:
 • Країна-виробник

  Польща

 • Форма заглушки

  Плоска

 • Діаметр, мм

  110, 160

 • Мінімальна температура робочого середовища

  -30 °С

 • Максимальна температура робочого середовища

  60 °С

 • Колір

  Помаранчевий
×