Ревізія внутрішня

Ревізія Ø50 Ø75 Ø100

Ревізію поліпропіленову з круглим люком для внутрішньої каналізації застосовують для монтажу систем каналізації, вона необхідна для забезпечення оперативного доступу в каналізаційному трубопроводі для його подальшого технічного обслуговування. Ревізія для внутрішньої каналізації виготовлена з поліпропілену (PP), стійка до дії гарячої води, володіє тривалою вогнестійкістю класу B1.

Простота з’єднання

Завдяки розтрубним з’єднанням монтаж системи є дуже простим. Сполучні розміри розтрубів і гладких кінців елементів чітко відповідають один одному, що робить установку набагато швидшою, та не потребує зайвих зусиль.

Каналізаційну ревізію використовують в системах внутрішньої господарсько-побутової каналізації для інспекції трубопроводів. Завдяки наявності відкручувальної кришки, ви матимете легкий і простий доступ до каналізаційної системи для перевірки засмічень або її прочистки.

Простота монтажу робить їх доступними для самостійного монтажу. При самостійній роботі з прокладання труб, потрібно пам’ятати, що під час експлуатації каналізаційної системи можливе її засмічення, і тому, обов’язково потрібно включити в систему ревізію. У разі засмічення системи вам необхідно буде відкрутити кришку ревізії і визначити де знаходиться засмічення і негайно приступити до його усунення.

Каналізаційна ревізія має гладку внутрішню поверхню, завдяки чому зменшується ризик закупорки, має високу стійкість до впливу гарячої води (до 95°С) і до хімічних миючих засобів, не вимагає фарбування або попередньої підготовки, має високу еластичність елементів і сполук, що дозволяє гарантувати надійну роботу системи не менше 50 років.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Флюгер Пласт
Назва товару
Ревізія Ø50 Ø75 Ø100
Ціна
Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:
Артикул:
 • Діаметр

  Ø50, Ø70, Ø100

 • Матеріал

  Поліпропілен

 • Колір

  Темно-сірий

 • Призначення

  Монтаж внутрішньої каналізації

 • Країна виробник

  Польща
×