Люк садовий круглий d315/d625

Садовий люк

Садовий люк використовують з метою захисту комунікацій від пошкоджень і попадання сторонніх предметів, також забезпечують доступ до підземних мереж для здійснення техобслуговування. Конструкція складається з кришки люка і його опорного кільця.

Полімерні садові люки виготовляють в двох кольорах, що дозволяє їм гармонійно вписатися в ландшафт дачної ділянки, парку або скверу. Розміри виробів схожі з чавунними, але витримують менше навантаження, вага люка становить 13 кг. До переваг люків із пластику входить висока стійкість до можливого промерзання, довговічність, прийнятна вартість, практичність і естетичність.

Каналізаційні люки, крім головних своїх функцій – забезпечення доступу до інженерних і сантехнічних комунікацій, задовольняють вимогу сучасного міста – естетичний вигляд, простота і зручність в експлуатації.

Піщанополімерні люки – гідна альтернатива традиційним каналізаційним люкам.
Оригінальний дизайн дозволить вам нестандартно вирішити проблему доступу до комунікацій: легкі, міцні, витримують поперечний переїзд автомобіля.

В інтернет-магазині «Флюгер Пласт» представлена ​​широка лінійка продукції полегшених пластикових люків. Вартість виробів прийнятна, оптовим покупцям передбачені більш лояльні програми співпраці.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Флюгер Пласт
Назва товару
Люк садовий круглий d315/d625
Ціна
Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:
Артикул:
 • Колір

  Зелений, Чорний

 • Розмір кришки

  310 мм, 625 мм

 • Зовнішній розмір корпуса

  340 мм, 775 мм

 • Висота

  130 мм, 90 мм
×