Гідроакумулятори
Гідроакумулятор Reflex HW 100
1-07090
8242 грн

Гідроакумулятор Reflex HW 100

8242 грн

Артикул: 1-07090 Категорія:

Гідроакумулятор горизонтальний HW

Гідроакумулятор горизонтальний HW німецької компанії «Reflex» – це мембрані баки, які застосовуються для систем індивідуального водопостачання.
Усі деталі гідроакумулятора, що контактують з водою, захищені від корозії, бо мають полімерне покриття.
Гідроакумулятор HW виготовлені з високоякісних матеріалів. Корпус розширювального бака HW оснащений еластичною мембрано, яка не схильна до впливів бактерій. Варто додати, що всі поверхні бака, які контактують з водою мають антикорозійний захист, полімерне покриття – є допустимим для контакту з питною водою.
Гідроакумулятор горизонтальний HW має циліндричну форму, всередині розділений мембраною на дві камери: повітряну та водяну. Під час роботи системи між стінками бака і мембрани знаходиться газ або повітря, а всередині самої мембрани – вода.

Принцип дії

Під час експлуатації, при нагріванні збільшується обсяг води, надлишок надходить у бак, що призводить до стиснення газу, який знаходиться з іншого боку мембрани. В результаті, підвищується тиск у системі та в самому баку, але аварійний клапан не спрацьовує (тиск у межах допустимого). При охолодженні – вода повертається з бака в систему під тиском з боку газу.

Гідроакумулятор горизонтальний HW від німецької компанії «Reflex» має такі особливості:

  • для станцій індивідуального водопостачання;
  • максимальна температура рідини – 70° C;
  • незамінна мембрана по DIN 4807 T3;
  • максимальний тиск 10 bar;
  • має ніжки для підлогового монтажу, а також консоль для установки насоса;
  • колір корпусу – синій.

Усі поверхні, що контактують з водою, захищені від корозії.
Гідроакумулятор горизонтальний HW – це апарат, без якого не обходиться проектування різних систем водопостачання води, підвищувальних установок і систем пожежогасіння.
x