Гідроакумулятори
Гідроакумулятор Reflex DC 80
1-06645
5017 грн

Гідроакумулятор Reflex DC 80

5017 грн

Артикул: 1-06645 Категорія:

Гідроакумулятор Reflex DC 80

Гідроакумулятор вертикальний DC від німецької компанії «Reflex» – це прилад, який призначений для акумулювання та повернення енергії робочої рідини, що перебуває під тиском, або це посудина, яка працює під тиском. Тиск дозволяє накопичувати енергію стисненого газу та передавати її в гідросистему потоком рідини, що знаходиться під тиском.
Гідроакумулятор вертикальний DC має просту конструкцію. Всередині гідроакумулятора знаходиться еластична мембрана, яка має кулясту або грушоподібну форму.
Під час експлуатації всередині мембрани знаходиться вода, а між стінками бака і мембрани – повітря або інший газ (наприклад, азот) під тиском, який створює своєрідну «подушку». Таким чином, вода не контактує зі стінками гідроакумулятора, а тільки з мембраною. Поверхні, що контактують з водою оброблені антикорозійним шаром.

Гідроакумулятор DC – це непротічний гідропневмобак, зі зливною і запірною арматурами. Вертикальний бак буде компактніше, при установці на підлогу. Також, гідроакумулятор вертикальний DC має сталевий корпус з полімерним покриттям. Матеріал внутрішньої мембрани – бутилкаучук, зносостійкий, не схильний до дії бактерій та водоростей.
Гідроакумулятор вертикальний DC застосовується в системах з епізодичними піками споживаної витрати, що значно перевищують середні витрати рідини в гідросистемі. Потужність гідроприводу зменшується у півтора-два рази, а споживання енергії – можна знизити на понад 50%.
Прилад відповідає всім критеріям і може працювати з тиском до 10 bar.
Гідроакумулятор вертикальний DC від німецької компанії «Reflex» – це сучасне обладнання, яке застосовується для зниження навантаження на обладнання, для зниження циклів пуск-зупинка насоса, а також захищає від гідроударів. Без цього апарату не обходиться проектування різних систем водопостачання води, підвищувальних установок і систем пожежогасіння.
Гідроакумулятор вертикальний DC, «Reflex», 7309700 junior можна придбати у нашому магазині.
x