Гідроакумулятор Reflex DC 100

Гідроакумулятор вертикальний DC

Гідроакумулятор вертикальний DC від німецької компанії «Reflex» – це посудина, яка працює під тиском. Тиск дозволяє накопичувати енергію стисненого газу та передавати її в гідросистему потоком рідини, що знаходиться під тиском.
Всередині гідроакумулятора знаходиться еластична мембрана, яка оброблена антикорозійним шаром і має кулясту або грушоподібну форму.
Під час роботи всередині мембрани знаходиться вода, а між баком і мембраною – повітря або азот під тиском, який створює своєрідну «подушку». Вода не контактує зі стінками гідроакумулятора, а тільки з мембраною.

Гідроакумулятор DC компанії «Reflex» – це непротічний гідропневмобак, який має зливну і запірну арматури. При установці на підлогу, вертикальний бак буде компактніше. Також, гідроакумулятор вертикальний DC має сталевий корпус з полімерним покриттям. Матеріал внутрішньої мембрани – бутилкаучук, зносостійкий і не схильний до дії бактерій та водоростей.
Прилад відповідає всім критеріям і може працювати з тиском до 10 bar.
Гідроакумулятор від німецької компанії «Reflex» DC – це гарантія якісної роботи системи під час експлуатації. Гідроакумулятор вертикальний DC – це апарат, який застосовується для зниження навантаження на обладнання, для зниження циклів пуск-зупинка насоса, а також захищає від гідроударів. Без цього апарату не обходиться проектування різних систем водопостачання води, підвищувальних установок і систем пожежогасіння.
Гідроакумулятор вертикальний DC, «Reflex» на 100 літрів об’єму, 7309700 junior можна придбати у нашому магазині.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Назва компанії
Reflex
Назва товару
Гідроакумулятор Reflex DC 100
Ціна
UAH 4100
Наявність
Available in Stock
Ціна:
3 877.00 Грн
Артикул: 1-06163 Категорія:
Артикул: 1-06163
  • Обсяг бака

    100 літрів

  • Колір корпусу

    синій

  • Максимальна температура рідини

    70° C
×