Гідроакумулятор – необхідний вузол в системі автономного водопостачання

Гідроакумулятори це – робоча ємність, яка здатна поглинати і зберігати надлишковий тиск усередині системи водопостачання, а також компенсувати його нестачу в міру потреби. Купити такий прилад – це відмінне рішення для приватних будинків або підприємств.

Загальні відомості про гідроакумулятор

Давайте розберемося, для якої цілі служить таке обладнання. Гідроакумулятори здатні миттєво коригувати робочий тиск в системі. Це відбувається наступним чином: всередині бака знаходиться мембрана, яка розділяє бак на дві частини. Таким чином, в одній частині бака знаходиться рідина, а в іншій повітря.

Покупка такого агрегату необхідна, адже без нього деталі вашої системи водопостачання вийдуть з ладу значно швидше. Купити гідроакумулятор у Львові Ви можете в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт».

Гідроакумулятори

Переваги гідроакумулятора

  • За допомогою гідроакумуляторів вдається ефективно підтримувати незмінним робочий тиск всередині мережі;
  • Обладнання здатне зберігати всередині значний запас води (особливо їх установка доцільна в регіонах, де часто відбувається відключення води);

     – Завдяки установці такого акумулятора в систему водопостачання, можна уникнути гідроударів, які відбуваються при кожному вмиканні насоса. Установка гідроакумулятора продовжить термін служби гідравлічного насоса.

Гідроакумулятори для водопостачання сьогодні купити дуже просто, але для дійсно правильного вибору слід знати деякі тонкощі. Зателефонуйте нам і спеціалісти інтернет-магазину «Флюгер Пласт» обов’язково допоможуть Вам зробити правильний вибір гідроакумулятора.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
https://fluger.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/gidro.jpg,
Флюгер Пласт,Вул. Героїв УПА 73А,Львів-Львівська область,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Гідроакумулятори ✅ продаж, пошук, постачальники та магазини, ціни у Львові ✅ Тел.: (096)-409-0265. Гідроакумулятор -мембранний бак зі сталі, який відповідає за автономну подачу холодної чи гарячої води×