Змінні мембрани для очищення води

Змінні мембрани для очищення води

Мембрани для фільтрів мають пористу структуру, завдяки чому крізь неї вільно проходять молекули води і кисню, а присутні в ній домішки утримуються на поверхні. Мембрани призначені для тонкого очищення. Очищена вода надходить в резервуар для зберігання, а частина води з домішками направляється в каналізацію.

Найкраще очищення води від забруднювачів всіх типів забезпечують мембрани. Вони утримують навіть мікроскопічні забруднювачі. В результаті – вода стає ідеально чистою, придатною для пиття, приготування їжі та напоїв.

Кожна торгова марка представляє кілька різних моделей. В першу чергу вони відрізняються продуктивністю. Так, найменш потужна мембрана зворотного осмосу здатна щодоби виробляти близько 190 літрів чистої води. Чого достатньо для сім’ї з 3-4 чоловік.

Основні види мембран

Якщо вам необхідно купити мембрану для фільтра, слід знати, якого типу обраний очисний елемент. Розрізняють два основних види мембран. Це мембрани зворотного осмосу і ультрафільтрації.

Перші проводять найтонше очищення води, видаляючи всі можливі мікроскопічні забруднення, незалежно від їх походження. Мембрана розділяє воду на два потоки – очищена, яка просочується через пори, розмір яких не більше 0,0001 мікрона, перенаправляється в накопичувальний бак. А концентрат забруднень направляється в каналізаційний стік.

Якість очищення – найвища, однак разом із забруднювачами зворотньоосмотичні мембрани усувають і мінеральні речовини, корисні для людського організму. Тому, якщо ви вирішили купити фільтр зворотного осмосу, рекомендуємо придивитися до моделей, в яких передбачений мінералізуючий картридж – він буде наповнювати воду мінералами.

Мембрани ультрафільтрації мають пори трохи більшого розміру в порівнянні з зворотньоосмотичними елементами очищення – від 0,1 до 0,002 мікрон. Однак цього досить, щоб видалити бактерії, віруси, колоїди, інші забруднювачі. Але при цьому – повністю зберегти природний мінеральний склад води.

Сьогодні найбільш ефективним передовим очищенням вважають зворотньоосмотичну фільтрацію. Але який варіант вибирати – вирішувати тільки вам.

Купити мембрани за прийнятною ціною

Крім перерахованих елементів тонкого очищення існують і інші. Купити мембрани, ціна яких вас влаштує, дуже просто – додайте товар в корзину і підтвердіть замовлення.

Короткий опис сторінки
Мембрани
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Мембрани
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити змінні мембрани для очищення води у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓



×