Вибір крана для фільтра


Кран для фільтра питної води – це той елемент, який використовують численну кількість разів щодня. Вибрати змішувач для фільтра не так легко: широкий ціновий діапазон, різні матеріали виробництва, різноманітність видів і функцій. Однак, треба знати, що варто звертати увагу на надійність, міцність, ефективність.

Типи і види кранів для фільтрів

Змішувачі бувають таких типів:

  • одинарні,
  • подвійні,
  • потрійні і четверні (останні два види прийнято вважати універсальними).

Одинарний кран розрахований на подачу тільки очищеної води. Це найпоширеніший тип, він врізається в кухонну раковину або в стільницю. Подвійний кран потрібен для отримання мінералізованої води і звичайної. Їх застосовують в системах зворотного осмосу з мінералізатором. Такий осмос здійснює багатостадійну фільтрацію води, а потім збагачує її корисними мінералами. Потрійний кран об’єднує в собі три види води: холодну і гарячу з водопроводу, а також відфільтровану. Трьохпозиційний змішувач дуже зручний, оскільки економить вільне місце. Універсальний або чотирьохпозиційний кран володіє найбільшими перевагами, оскільки з нього можна отримати гарячу, холодну, воду з фільтра і мінералізовану воду. Щоб чотирьохконтурний змішувач встановлювався на подвійну мийку, його обладнують поворотним гусаком, процес змішування води йде за допомогою особливого картриджа. Вам не доведеться купувати додатковий кран, Ви отримаєте 4 в 1 відразу.

За типом перемикача крани поділяються на:

  • Модерн (хай-тек),
  • Крапля,
  • Пряма крапля,
  • Стандарт,
  • Модерн (хай-тек) smart,
  • Лапка,
  • Гусачок.

Який кран купити: хромований або матовий, крапля або модерн

Виконаний в стилі Hi-Tech кран, має найсучасніший дизайн, різноманітні форми і види. Цінителі неординарності, інновацій та останніх модних тенденцій можуть купити кран модерн для фільтра і оцінити його продуманий функціонал. Кран «Крапля» має укорочений ніс, злегка зігнутий корпус і каплевидний перемикач. «Крапля» прямий відрізняється від попередника тільки прямим корпусом. Кран «Лапка» заслужив свою назву незвичайним клапаном, що має два положення: верхнє – постійний струм води і нижнє – нормований обсяг води. Кран-гусачок, розроблений для настільних фільтрів. Кран «Баранчик» виконаний у вигляді класичних важелів з трьома виступами.
Матеріал корпусу змішувачів можна вибрати серед таких варіантів: мідь, бронза, латунь, кераміка.

Серед кольорової гами кранів для фільтра Ви підберете будь-який відтінок білого, кремового, металевого, золотого або яскраві кольори (червоний, синій, чорний).

Купуйте у нас кран зворотного осмосу за найкращою ціною

Вода потрібна в побуті постійно. Її добова витрата дуже велика: питво, приготування їжі, умивання, купання, миття рук, прання, прибирання житла, полив кімнатних рослин. При цьому вода, яка використовується не в технічних потребах, повинна бути чистою. Звичайно, її знезаражують за допомогою хлору, але потім, вступаючи в наше житло за старими трубами, вона знову піддається забрудненню.

Для вирішення цієї проблеми інтернет-магазин «Флюгер Пласт» пропонує придбати фільтри та крани для них за найвигіднішою ціною.

Короткий опис сторінки
Крани
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Крани
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити крани до фільтрів у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×