Фільтраційні матеріали для очищення води

Для ефективного застосування фільтрів для очищення води існує велика різноманітність фільтраційних матеріалів. Їх розрізняють за складом в залежності від сфери виробництва. Матеріали для очищення води, які знаходяться всередині фільтра, як правило, виготовляють зі спеціальних волокон, таких, наприклад, як хімволокно, скловолокно та поліуретан.

Перш за все, високоякісні фільтруючі матеріали необхідні для якісного очищення води. З цією ціллю людство вже з давніх-давен використовує активоване (деревне) вугілля, кварц, пісок, а також з’єднання марганцю.

Основним фільтруючим матеріалом для поліпшення складу і властивостей води використовують активоване вугілля. Його головне завдання – видалення з води різних забруднень і органічних барвників. Активоване (деревне) вугілля застосовують також як фільтруючий матеріал для біологічної та механічної очистки води. Активоване вугілля має важливу особливість – високий ступінь опору до стирання і до механічного впливу.

Матеріали для води застосовуються для промислових комплексів, для харчової промисловості і в багатьох інших сферах виробництва. Активоване вугілля застосовують в цих галузях найчастіше. Також використовують кераміку, вона виконує роль фільтруючого матеріалу для жорсткої і грубої фільтрації води. Кераміка діє як біологічне і механічне фільтрувальне середовище, її зазвичай використовують для освітлення води і видалення окисленого заліза.

Для того щоб очистити воду від марганця, алюмінію або великого вмісту заліза необхідні високоефективні очищаючі матеріали.

Фільтруюче завантаження – це, по суті, і є основний робочий елемент фільтрів для очищення води. Фільтруюче завантаження або фільтруючі матеріали для очищення води мають першорядне значення для нормальної роботи системи очищення води. Для правильного вибору фільтруючого матеріалу необхідно знати якісний і повний аналіз вихідної води, яку плануєте очищати за допомогою фільтра. Необхідно знати принаймні приблизну концентрацію шкідливих речовин, які містяться у вихідній воді, для того щоб правильно вибрати фільтр.

Купуючи фільтраційні матеріали, варто звернути увагу на дотримання певних технічних вимог, таких як механічна міцність; належний фракційний склад завантаження; хімічна стійкість матеріалів і гранична (максимальна) ступінь однорідності розмірів її зерен по відношенню до фільтрованої води. Суттєво впливає на роботу фільтра саме ступінь однорідності зерен фільтруючого завантаження, її фракційний склад.

Механічна міцність – ще один важливий показник якості фільтруючого матеріалу. Якщо відбувається стирання або подрібнення матеріалу, це провокує підвищення гідравлічного опору верхніх його шарів і подальший викид подрібнених зерен. Тобто буде вимиватись дорогий фільтруючий матеріал. Тобто варто відзначити, що механічну міцність фільтруючих матеріалів оцінюють за двома показниками – це стирання і подрібненість.

Будьте уважні при здійсненні покупки, а ще краще, проконсультуйтесь з нашими спеціалістами, які допоможуть підібрати необхідні вам фільтраційні матеріали!

Короткий опис сторінки
Фільтраційні матеріали
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Фільтраційні матеріали
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити фільтраційні матеріали для очищення води у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×