Витратні матеріали для фільтрів очистки води

У нашому інтернет-магазині “Флюгер Пласт” ви знайдете широкий вибір витратних матеріалів та комплектуючих для фільтрів очистки води.

У нас широкий вибір картриджів для фільтрів, промислових мембран зворотного осмосу, ємностей, напірних корпусів, фітингів, колб, клапанів управління.

Також знайдете фільтруючі матеріали для засипних фільтрів: для пом’якшення води, комплексні фільтруючі матеріали Ecomix, фільтруючі завантаження для видалення заліза, видалення сірководню, видалення марганцю, нітратів. Станції дозування хімічних реагентів.

Великий вибір активованого вугілля, іонообмінних смол катіонів та аніонів.

Особливою популярністю серед комплектуючих користуються картриджі для очищення води Ecosoft.
Картриджі для систем фільтрації – це змінні модулі, призначені для видалення певних різновидів забруднень. Вони відрізняються фільтрують здібностями, призначенням а також типорозміром. Одна з їх найголовніших характеристик – рейтинг фільтрації. Картриджі Ecosoft виготовляють з різних матеріалів – поліпропілену, активованого вугілля, іонообмінної смоли. Крім змінних модулів, в них використовуються також засипні матеріали.

Короткий опис сторінки
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Витратні матеріали
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити витратні матеріали для фільтрів очистки води у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×