Установки видалення сірководню

Сірководень – це безбарвний газ, який має неприємний запах і утворюється через гниття білкових організмів і наявних поблизу родовищ руди і заліза. Існують певні наслідки впливу цього газу на людину: це головний біль, нудота, запаморочення, порушення зору і нюху. Якщо людина отримує велику дозу токсичних речовин, це призводить до судом, набряків легенів, комиі навіть смерті.

У разі якщо сірководень потрапляє на сантехніку, це призводить до утворення чорного осаду заліза, такого ж кольору відкладень, корозії.

Визначити, чи наявний сірководень у воді, що тече з вашого крану просто – вода має неприємний запах «тухлих яєць»

Проте усунути сірководень з рідини можливо. Для цього існують спеціальні фільтри, здатні повністю очистити воду.

Переваги установки фільтру для видалення сірководню:

  • Усуває неприємний запах «тухлих яєць»;
  • Низька кількість стоків;
  • Повна автоматизація роботи фільтру;
  • Надійна та ефективна робота протягом 5 років;
  • Гарантія якості (підтвердження міжнародними сертифікатами СЕ та ISO).

Фільтри для видалення сірководню необхідні

Чим з більшої глибини добувають воду, тим потужнішим має бути фільтр. Жодне нове будівництво не обходиться без водопостачання. Якщо води на території немає, то роблять свердловину. А вже потім монтують насосну міні-станцію. В обов’язковому порядку йде установка фільтра для води, який не пропускає сірководень і кальцій.
Інтернет магазин “Флюгер Пласт” пропонує широкий асортимент обраної продукції. Фахівці знають, що тип фільтра залежить від глибини колодязя або свердловини. Чим глибше знаходиться вода, тим більше різних речовин вона вміщує.
Не завадить також здати зразок води на аналізи для того, щоб точно знати, який фільтр підійде найбільше. Адже, наприклад, якщо у воді міститься залізо – це принесе шкоди не тільки людському організму, але і сантехніці. Залізо разом з сірководнем утворює осад у трубах і стає причиною корозії.
Думка про те, що замовити фільтри для видалення сірководню треба тільки тоді, коли вода має неприємний запах – невірна. Є багато випадків, коли сірководень проявляється після кількох років експлуатації водної системи. Адже за цей період може відбутися руйнування ґрунту під впливом підземних вод, і багато шкідливих речовин можуть потрапити в воду, коли ви навіть не підозрюєте про це.
Бактеріологічний аналіз допомагає визначити наявність сірководню у воді. Проте готуючи воду для аналізів, слід дотримуватися певних правил. Щоб отримати більш точні результати, треба дати воді можливість протягом 10 хвилин проточно стікати (якщо мова йде про кран). Так ви будете впевнені, що свіжа вода потрапила саме з джерела, а не застоялася десь в трубах.

Короткий опис сторінки
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Установки видалення сірководню
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Установки видалення сірководню у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×