Окремостоячі
Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1054CE
1-05904
39337 грн

Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1054CE

39337 грн

Артикул: 1-05904 Категорія:

Фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1054CE

Фільтр Ecosoft FU1054CE призначений для зниження жорсткості води для господарського та побутового призначення. Система складається з двох основних компонентів – модуля (балона з керуючим клапаном) і бака-солерозчинника.

Що таке жорстка вода?

Осад на нагрівальних елементах побутових приладів, білий наліт на кахлі і сантехніці, сліди на скляних поверхнях – все це жорстка вода.
Крім негативного впливу на стан побутової техніки, високий вміст іонів жорсткості має вплив і на здоров’я людини. Така проблема властива як для води з природних джерел, так і для води, що подається з міського водопроводу. Причинами цього можуть бути жорстка вихідна вода, недосконалість технологій централізованого очищення та застосування застарілих технологій.

Ефективне вирішення проблем жорсткої води

Для зниження жорсткості води господарсько-побутового призначення використовують фільтри-пом’якшувачі Ecosoft FU1054CE. Як фільтруюче завантаження використовують іонообмінник HCR-S / S (катионіт виробництва Dow, Dowex TM). В процесі фільтрації відбувається іонообмінна реакція, в результаті якої іони солей заміщуються безпечними іонами натрію, забезпечуючи норму жорсткості води.

Фільтр-пом’якшувач:

• знижує енергоспоживання;

• підвищує ефективність роботи побутової техніки;

• зменшує частоту поломок, істотно скорочуючи витрати на ремонти.
x