Кабінетного типу
Компактний фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1035CABCE
30899 грн

Компактний фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1035CABCE

30899 грн

Категорія:

Компактний фільтр пом’якшення води Ecosoft FU1035CABCE

Фільтр Ecosoft FU1035CABCE призначений для зниження жорсткості води господарсько-побутового призначення. Система складається з двох основних компонентів – модуля (балона з керуючим клапаном) і бака для солі.

Як розпізнати жорстку воду?
Осад на нагрівальних елементах побутових приладів, білий наліт на кахлі і сантехніці, розлучення на скляних поверхнях – все це жорстка вода.

Крім негативного впливу на стан побутової техніки, високий вміст іонів жорсткості має вплив і на здоров’я людини. Така проблема властива як для води з природних джерел, так і для подається з міського водопроводу. Причинами цього можуть бути жорстка вихідна вода, недосконалість технологій централізованого очищення, а також застосування застарілих технологій.

Ефективне вирішення проблеми жорсткої води
Для зниження жорсткості води господарсько-побутового призначення використовуються фільтри-пом’якшувачі такі як Ecosoft FU1035CABCE. В якості фільтруючого завантаження використовують іонообмінну смолу HCR-S / S (катіоніт виробництва Dow, Dowex ™).

Процес фільтрації – це іонообмінна реакція, в результаті якої іони солей жорсткості заміщуються безпечними іонами натрію, приводячи в норму рівень жорсткості води.

Фільтр-пом’якшувач знижує енергоспоживання, підвищує ефективність роботи побутової техніки та знижує частоту поломок, істотно скорочуючи витрати на ремонти.

Які особливості фільтра?
Економне споживання таблетованої солі;
Фільтр повністю автоматизований, безшумний;
Привабливий і компактний дизайн;
Надійна і ефективна робота фільтруючого матеріалу протягом не менше 5 років (за умов належної експлуатації)
x