Пом’якшення води прямо у вашому будинку

Установки пом'якшення

В основному для споживання чистої питної води люди використовують фільтри або системи фільтрації. Але, на жаль, вони не достатньо пом’якшують воду для безпечного використання в побутових цілях (прання одягу, зволоження повітря, миття машин і т.д.). Для того щоб позбутися від накипу, використовують спеціальні пристрої, які професіонали називають пом’якшувачі води або установки пом`якшення.

Шкода від жорсткої води або навіщо її потрібно пом’якшувати?

Через жорстку воду з’являються проблеми як з побутовою технікою, так і зі здоров’ям. Якщо у вас жорстка вода, то вам не з чуток відомі такі проблеми, як:

 • білі розводи при висиханні вимитої поверхні;
 • вапняні відкладення на посуді і побутових приладах при кип’ятінні води;
 • сольові відкладення на змішувачах;
 • подразнення шкіри (особливо у маленьких дітей);
 • плівка або мул у гарячих напоях або інших стравах.

Способи та методи пом’якшення побутової води

     Сьогодні відомі такі методи пом’якшення води, як:

 • реагентне пом’якшення;
 • іонообмінні технології (іонообмінні пом’якшувачі);
 • пом’якшення води магнітним полем;
 • нанофільтрація.

Відзначимо, що ціна установки пом`якшення залежить від таких параметрів, як проміжок часу цикла регенерації, складність догляду за водою, а також обсяг води.

Жорсткість визначається лабораторно. Для води з свердловин гранична норма не більше 10 ммоль / дм3, причому для питної води вона ще нижче – не більше 7 ммоль / дм3. Якщо в міській водопровідній системі ці показники визначають централізовано, то за містом варто провести аналіз самостійно. Але навіть без спеціальних досліджень, за певними ознаками можна зрозуміти, що вода жорстка.

Характерні ознаки:

 • Утворення накипу. Кальцій і магній при кип’ятінні випадають в осад, утворюючи нерозчинні сполуки. Ці відкладення найлегше побачити на чайнику. Такий же процес відбувається і в закритих системах, які контактують з жорсткою водою в гарячому стані (деталі пральної машини, водопровідні і опалювальні систем, різні прилади). Сліди на змішувачі, кахлі та сантехніці – це теж відкладення солей жорсткої води.
 • Слабке спінення миючих засобів. Склад жорсткої води перешкоджає утворенню піни, тому необхідно збільшувати витрати мила, порошку, шампунів, щоб видалити забруднення.
 • Свербіння і сухість шкіри. За однією цією ознакою не можна судити про якість води, так як сухість може бути наслідком невідповідних косметичних засобів або різних захворювань. Але в комплексі з двома попередніми ознаками це ще одне підтвердження жорсткості води.

Використання жорсткої води може спричинити проблеми зі здоров’ям. Поступаючи в організм, солі кальцію і магнію викликають порушення з боку травної та сечовидільної системи. Купання в такій воді призводить до дерматитів і косметологічних проблем. Підвищується ризик виникнення алергії. Для техніки жорстка вода має згубну дію: нагрівальні елементи, що контактують з нею, через шар накипу перегріваються і швидко стають непридатними для роботи.

Короткий опис сторінки
Установки пом'якшення
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Установки пом'якшення
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Установки пом`якшення ✓ пом’якшення води у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×