Установки комплексної очистки

Установки комплексної очистки

Система комплексної очистки ефективно видаляє з води, що надходить з водопроводу або свердловини, частинки заліза, марганцю, органічні сполуки, зменшує жорсткість. Складається з декількох фільтруючих елементів в певній пропорції. Робота пристрою автоматизована. Ресурс експлуатації залежить від моделі та режиму користування, а регенерація дозволяє використовувати обладнання необмежений термін.[/caption]
Якісне видалення домішок
Якихось 100-150 років тому можна було сміливо пити воду практично з будь-якої прісної водойми. Науково-технічний прогрес і бурхливий розвиток промисловості привнесли повсюдне забруднення водних ресурсів. Сьогодні комплексна очистка води – віяння сучасності. Оскільки в більшості регіонів світу вода зіпсована відразу декількома шкідливими домішками – звичайний фільтр буде неефективний.

Системи комплексного очищення води дозволяє якісно видаляти:

  • солі магнію і кальцію (тим самим пом’якшуючи воду);
  • домішки заліза і марганцю;
  • сульфати, амоній, нітрати;
  • органіку.

Очисне завантаження створено з матеріалів синтетичного і природного походження і включає в себе 5 речовин з іонообмінними і сорбційними властивостями. Фільтр комплексного очищення води вигідно встановлювати, тому що не потрібно проводити попередній аналіз рідини, яка витікає з вашого крана, щоб визначити, на який очисний елемент слід робити звернути увагу в першу чергу. Адже комплексна очистка води справляється практично з усіма забруднювачами.

Регенеруюче завантаження

Приготування суміші (або ж завантаження), яка встановлюється в фільтр комплексної очистки води, передбачає ретельне перемішування всіх очищувальних елементів. Їх питома вага в складі повинна точно відповідати рецептурі. Можлива також регенерація за допомогою таблетованої солі. У системах колонного і кабінетного типу регенерація завантаження відбувається автоматично, в інших – необхідно самостійно промивати матеріал.

Фільтри колонного і кабінетного типу

В установках колонного типу бак для приготування соляного розчину встановлюють окремо, в фільтрах кабінетного типу – бак для розчину вбудований в корпус фільтра. Якщо порівнювати між собою фільтри кабінетного, колонного типу і проточні фільтри, то перші два мають більшу продуктивність і містять більше очисного матеріалу. При виборі фільтра керуйтесь такими пунктами, як обсяг вільного простору, необхідна продуктивність і бажана вартість фільтра – серед широкого асортименту пристроїв Ви завжди зможете знайти підходящу модель.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, телефонуйте +380964090265 нам, і наші спеціалісти дадуть на них відповіді.

Короткий опис сторінки
Установки комплексної очистки
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Установки комплексної очистки
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Установки комплексної очистки у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×