Ультрафіолетові фільтри

Ультрафіолетові фільтри призначені для очищення води від бактерій і мікроорганізмів, здатні знищити збудників тифу, дизентерії, поліомієліту. Встановлюються на магістральному водопроводі, і в залежності від моделі, можуть очищати воду на одній або декількох точках розливу. Доступна експлуатація для очищення води зі свердловини або колодязя.

Навіщо потрібен ультрафіолетовий знезаражувач?

Ультрафіолетовий фільтр – це інноваційна розробка. Обраний тип очисних систем ефективно бореться з різними видами домішок. Якщо ви дійсно хочете пити чисту воду, встановіть ультрафіолетовий знезаражувач. З його допомогою можна домогтися максимального рівня очищення. Особливо часто ультрафіолетове очищення використовують для води з колодязів і свердловин, так як в такій воді часто бувають бактерії, мікроби, віруси і мікроорганізми, від яких необхідно позбутися до вживання води. Ультрафіолетова лампа не тільки нейтралізує мікроби і бактерії, а ще й попереджає їх появу і розмноження в майбутньому.

Навіщо потрібно знезараження?

Адже вода і так хлорується на очисних станціях – після хлору в ній не може міститися бактерій і вірусів. Так, Ви маєте рацію, проте, що ж стосується водопровідних труб, то там відмінна атмосфера для життєдіяльності мікроорганізмів – тобто, не дивлячись на обробку, по дорозі до квартири вода все одно засмічується. Якщо ж у Вас приватний будинок і своя власна свердловина – то в цьому випадку знезараження ще більш необхідне, так як вода навіть не хлорується, а скважні води схильні
до забруднення пестицидами, нафтопродуктами і різними мікроорганізмами в ще більшій мірі, ніж водопровідна вода.

Ультрафіолетове знезараження води: перевірений роками спосіб очищення

Ультрафіолетові знезаражувачі води по праву можна назвати сучасними фільтрами нового покоління. До їх виходу на ринок ні один виріб не міг похвалитися подібною ефективністю. Унікальний ультрафіолетовий фільтр для води очищає її без застосування різноманітних реагентів, в тому числі хімічних. Це підвищує безпеку і якість очищення.

Ультрафіолетове знезараження води – це новітня методика. У ній застосовуються тільки УФ-промені. В результаті такого способу вода не тільки очищається, вона набуває природний колір і натуральний смак. Тобто, можна з упевненістю говорити, що УФ знезараження води не змінює її ні фізичних, ні хімічних якостей.

Кілька аргументів на користь фільтрів для ультрафіолетового знезараження води

Варто відзначити, що обрані вироби слід відносити до систем доочистки. Ультрафіолетові фільтри ефективно виконують свої завдання лише в тому випадку, якщо з води вже вилучені великі домішки і частинки. Оскільки промені можуть просто розсіятися на них.

Знезараження води ультрафіолетом має масу позитивних характеристик:

  • низькі експлуатаційні витрати;
  • висока ефективність;
  • простота експлуатації і т.д.

Все це підтверджує, що такі системи очищення є унікальними і ідеальними виробами, що забезпечують чисту, смачну, здорову питну воду.

Принцип дії УФ-лампи

В Європі для артезіанської води застосовують такий очисник води, як ультрафіолетова лампа вже більше ста років. Справа в тому, що УФ-лампа створює електромагнітне випромінювання такої частоти, що під його впливом живі мікроорганізми гинуть від порушення цілісності клітинної мембрани. Таким чином, ультрафіолетова лампа очищає воду від бактерій, вірусів і спор, які потрапили в неї з навколишнього середовища.

Ультрафіолетовий прилад складається з металевого корпусу циліндричної форми, в якому міститься бактерицидна лампа, а в ній кварцова трубка. Проходячи через установку – вода потрапляє в поле електромагнітного випромінювання і знезаражується природним способом.

Короткий опис сторінки
УФ лампи
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
УФ лампи
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити УФ лампи у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×