Системи зворотного осмосу

Згідно кількох сотень аналізів, якіпроводилися в лабораторії Ecosoft, 90% проб не відповідають ряду національних стандартів якості води. Найчастіше через підвищений вміст солей жорсткості, заліза, сухий залишок, каламутність та забарвлення води. У деяких зразках перевищено одразу 4 показника.

Пити воду подібної якості категорично не можна вживати, та вирішити цю проблему можна встановивши фільтр зворотного осмосу.

Конструкція

Така компактна система монтується на стінку тумби під мийкою,та через перехідник підключається до трубки підведення холодної води і до дренажної труби для відведення концентрату мембрани.

Принцип роботи

Стандартний процес очищення включає в себе ряд стадій:

  • Попереднього очищення;
  • Мембранного поділу;
  • Кондиціонування.

На етапі попередньої очистки вода проходить через каскад з трьох картриджних фільтрів:

  • механічного поліпропіленового, який затримує механічні домішки розміром більше 5 мікрон (пісок, іржу та ін.), які можуть пошкодити мембранний елемент;
  • з гранульованим вугіллям для зниження вмісту хлору (руйнує мембранне полотно) і органічних речовин (утворюють слиз на поверхні мембрани, за рахунок якої падає продуктивність і зростає злив стоків в каналізацію).
  • карбон-блок для видалення залишків великих забруднень, хлору і органіки, або поліпропіленовий картридж для зниження вмісту домішок розміром більше 1 мкм.

Мембранне очищення є основним етапом роботи фільтра, тут вода ділиться на два потоки:

  • чиста вода, яка очищена від 99,8% домішок включаючи віруси, іони важких металів, пестициди та нітрати;
  • концентрат, який містить підвищену концентрацію домішок.

Після мембрани вода обов’язково проходить через вугільний постфільтр для поліпшення смакових якостей.
У нас також можна придбати системи зворотного осмосу, які передбачають стадію мінералізації – насичення води корисними мінералами.

Короткий опис сторінки
Cистеми зворотного осмосу
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Cистеми зворотного осмосу
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Системи зворотного осмосу Ecosoft у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Придбати продукцію Ecosoft у Львові ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×