Пакетні пропозиції – готове рішення

Пакетні пропозиції

Якщо вас не влаштовує якість водопровідної води, ви піклуєтеся про своє здоров’я, вам набрид наліт на сантехніці і посуді, ви вже мали проблеми з ТЕНами бойлерів або пральної машини – значить саме час задуматися про систему очищення води.

Сьогодні існує досить багато обладнання різних брендів, кожен пристрій має свою специфіку роботи і захищає від будь-якого конкретного забруднювача. “Флюгер Пласт” пропонує підійти до питання грунтовно, наші інженери врахували специфіку забруднення міської води і підготували спеціальну пропозицію – пакетні пропозиції.

У нашому магазині ви знайдете пакетні пропозиції трьох видів, а саме для:

Ми піклуємось про своїх клієнтів, тому наші спеціалісти розробили пакетні пропозиції для найпопулярніших цілей використання наших фільтрів.

Завдяки фільтруючим системам для комплексного очищення, ви можете очистити воду від 5 основних типів небажаних домішок:

  • заліза;
  • марганцю;
  • солей жорсткості;
  • амонію;
  • органічних речовин.

Установка системи очищення в будинку, котеджі або квартирі дозволяє щодня отримувати якісну і безпечну воду господарсько-побутового призначення. Крім домашнього застосування, фільтр може також використовуватися для комерційної водопідготовки.

Для детальнішої інформації телефонуйте до нас за телефонами, вказаними на сайті – наші фахівці з радістю допоможуть підібрати необхідну вам систему фільтрації та комплектуючі.

Короткий опис сторінки
Пакетні пропозиції
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Пакетні пропозиції
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити пакетні пропозиції фільтрів у Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×