Комплектуючі для фільтрів очистки води
Вугільний постфільтр Ecosoft
1-06092
169 грн

Вугільний постфільтр Ecosoft

169 грн

Фільтри для очистки води – незамінна річ для здоров’я, проте надійні фільтри для очистки води вимагають якісних комплектуючих. Пропонуємо вашій увазі вугільний постфільтр Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу для остаточної очистки відфільтрованої води. Більшость систем зворотного осмосу встановлюються як п’ятий ступінь очищення. До складу картриджа входить високоякісне активоване вугілля, яке виготовляється із шкаралуп кокоса. Постфільтр позбавляє воду неприємного запаху, надає воді вишуканий, злегка солодкий присмак. Вугільний постфільтр Ecosoft підходить для більшості систем технології зворотного осмосу інших виробників, він легко встановлюється за рахунок зручного швидкознімного з’єднання.

Вугільний постфільтр Ecosoft здійснює остаточне очищення води від хлору. Це – змінний елемент, що встановлюється в якості п’ятої, заключної ступені очистки у фільтрах з технологією зворотного осмосу. Проходячи через кокосове вугілля, вода втрачає неприємний запах, та набуває нового, свіжого та солодкуватого присмаку.

Призначення

Вугільний постфільтр Ecosoft виконує завдання картриджа-кондиціонера води для систем з технологією зворотного осмосу.

Принцип роботи

Фільтри для очистки води.
Сьогодні дедалі активніше використовують вугільний постфільтр Ecosoft фільтри для очистки води, як останній ступінь очистки;

  • Фільтр для очистки води складається з нерозбірного корпусу;
  • Наповнювач – активоване кокосове вугілля;
  • Нейтралізує неприємний запах води;
  • Надає воді новий свіжий смак.

Рекомендації щодо установки і монтажу

  • Слід змінювати постфільтр не рідше одного разу на рік;
  • Картридж слід використовувати виключно для холодної води (до 30 °С).
x