Промивні
Сітчастий фільтр з автоматичною промивкою BWT INFINITY AP ¾’- 1¼’
32896 грн

Сітчастий фільтр з автоматичною промивкою BWT INFINITY AP ¾’- 1¼’

32896 грн

Категорія:

Сітчастий фільтр з автоматичною промивкою BWT INFINITY AP ¾’- 1¼’

Цей пристрій є фільтром преміум класу і має функцію автоматичного промивання фільтраційного елементу, використовується для холодної води.

Модель має функцію зручного електронного управління, а функція зворотного промивання відбувається автоматично і полягає в подачі зворотного потоку води в фільтр. Очищення не перекриває подачу води в систему водопостачання, що не заважатиме Вам несподіваними перериваннями потоку. Можлива установка періодичності промивання, що допоможе підтримувати фільтр в ідеальному стані. На РК екрані постійно показується час, що залишився до наступної промивки.

Завдяки тому, що BWT INFINITY AP ¾’- 1¼’ обладнаний датчиком диференціального тиску, можливе налаштування частоти промивання залежно від різниці в тиску між вхідним потоком і вихідним.

Інноваційна система підключення “HydroMODUL” дозволяє легко і швидко монтувати даний фільтр в системи водопостачання із застосуванням стандартного модуля підключення або модуля з редуктором тиску.

Переваги BWT INFINITY AP ¾’- 1¼’:
• Автоматична промивка зворотним потоком води.
• Змінний фільтраційний елемент з полімеру.
• Якісний РК дисплей.
• Легке підключення за допомогою гідромодуля.
• Велика площа фільтрації робить промивання простим, а також збільшує термін безперебійної роботи фільтраційного матеріалу.
x