Промивні
Фільтр для води BWT PROTECTOR BW ¾’
1-07610
2718 грн

Фільтр для води BWT PROTECTOR BW ¾’

2718 грн

Артикул: 1-07610 Категорія:

Фільтр для води BWT PROTECTOR BW ¾’

BWT PROTECTOR BW ¾’ – це механічний фільтр з ручним зворотним промиванням для холодної води. Фільтр BWT PROTECTOR BW ¾’ призначений для очищення питної та господарської води від механічних домішок (пісок, частинки іржі, і ін.) з метою захисту трубопроводів (і встановленої на них арматури та обладнання) від функціональних порушень і корозії.
Невеликий компактний фільтр BWT PROTECTOR BW має велику площу фільтрації, що гарантує максимальну ефективність його роботи. Ергономічна поворотна рукоятка дуже проста в експлуатації.
Верхня частина фільтру виготовлена з високоякісної латуні, а фільтруючий елемент розміщений у прозорому циліндрі.

Фільтр використовують для захисту водогрійного обладнання від механічних домішок, наприклад таких як пісок або металева окалина крупніше 90 мікрон.

Фільтруючий елемент виготовлено з армованої пластикової сітки, завдяки чому вода фільтрується не лише від піщаних, але і від глинистих частинок. Промивання здійснюється зворотним струмом очищеної води, при обертанні рукоятки розташованої у верхній частині фільтру.

Фільтр встановлюють для холодної води за допомогою накидних гайок. Не варто також забувати, що обрана модель вимагає підключення до каналізації.

 
x