Фільтри механічного очищення


Каламутність – один з показників якості води, який обумовлюється присутністю частинок мулу або піску в підвішеному стані. Санітарні правила встановлюють норматив каламутності води питного призначення 1,5мг / л. Показник є обов’язковим, його дотримуються в системах водопостачання населених пунктів службами водоканалу.

Але часто, проходячи по старим, зношеним трубопроводам, покритих корозійним нальотом, вода змінює свій показник в гіршу сторону, внаслідок чого перестає бути питною. Використання такої води в побуті, перш за все, шкодить здоров’ю, а також сприяє засміченню системи водопровідних труб і арматури. Це, в свою чергу, призводить до зниження напору в мережі.

Крім того, частинки, що знаходяться в трубах, працюючи, як абразивний матеріал, сприяють швидкій поломці пральних і посудомийних машин, запірної арматури. У цьому випадку необхідне доочищення води, яка подається в квартиру.

На трубопроводи монтують спеціальні пристрої, фільтри, що видаляють з води частинки корозії, піску, мулу. Вибирати пристрій слід, виходячи з конкретних цілей.

Конструкція, схема роботи, розмір і вартість обладнання залежать від виду. Загальний принцип роботи такого фільтру полягає в первинній фільтрації через невелике ситечко, а потім через змінну касету для більш ретельного очищення. На нашому сайті ви можете купити фільтри механічного очищення всіх існуючих видів:

Картріджний тип – це в першу чергу компактність. Його вартість низька, проте потрібно періодично купувати змінні картриджі, так як вони досить швидко забруднюються. Тому картріджний тип підходить для системи з низьким рівнем забруднення води в трубопроводі. Швидкість переробки води такого типу обладнання відносно низька, тому його варто використовувати, якщо користувач споживає невелику кількість води.

Фільтр для механічного очищення води колонного типу має досить великий розмір, тому що розрахований на сильне навантаження. Процес фільтрації в ньому повністю автоматизований, завантаження фільтруючого матеріалу швидке, тому обладнання підходить для води з високим ступенем забруднення, та рекомендоване для приміщень з 3 і більше санвузлами.

Механічні фільтри для очищення води сітчастого типу мають конструкцію невеликого розміру, але швидкість фільтрації значно вища в порівнянні з іншими типами обладнання. Обраний вид є довговічним, тому що процес очищення відбувається за допомогою змінної металевої сітки з високими показниками зносостійкості. Час від часу її потрібно промивати потоком води для очищення від сміття. Заміна сітки проводиться лише раз на 10 років, що дуже економно для споживача.

У нашому інтернет-магазині представлені найкращі моделі фільтрів механічного очищення. Ми пропонуємо не тільки фільтри, але і комплектуючі та інші товари сантехнічного призначення.

Короткий опис сторінки
Фільтри механічного очищення
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Фільтри механічного очищення
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Фільтри механічного очищення Львові ☂ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Системи фільтрації ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника Ecosoft ✓×