Ультрафіолетові лампи
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-60
1-08126
3272 грн

Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-60

3272 грн

Артикул: 1-08126 Категорія:

Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-60

Наявність в господарській воді мікроорганізмів може викликати різні захворювання і знизити смакові якості води. Для підтримки необхідного біологічного балансу води, в житлових і комерційних приміщеннях дуже часто використовуються установки ультрафіолетового знезараження серії UV компанії Ecosoft.

Систему варто використовувати в комплексі з іншими типами фільтрів на заключному етапі фільтрації.

У серію пристроїв входять моделі HR-60, E-360, E-480, E-720, ET-24 і система з 2 випромінювачами EB-45, які відрізняються продуктивністю (від 0,23 до 10,20), що дозволяє максимально точно підібрати установку в залежності від необхідного обсягу води. До складу пристрою входить корпус, виготовлений з нержавіючої сталі, UV-випромінювач (з потужністю 30 мДж / см2), а також рукав з кварцового скла підвищеної чистоти і блок живлення.

Особливості ультрафіолетового знезаражувача Ecosoft HR-60

  • Знезаражувач Ecosoft HR-60 використовують для очищення води температурою до 40 °С;
  • ефективність нейтралізації мікробів залежить від якісних характеристик вихідної води;
  • відсутня необхідність в додаткових хімічних реагентах;
  • термін експлуатації змінних UV-елементів 12 місяців;
  • низькі витрати на обслуговування;
  • електроживлення від побутової електромережі 220В;
  • відрізняється простотою установки і демонтажу;
  • розмір підключення 1/4 “NPT 1” NPT 1,5 “або 2” NPT в залежності від моделі;
  • тиск в системі до 8 атм;
  • компактні габарити.

Знезаражувач Ecosoft HR-60 використовує енергію ультрафіолетового випромінювання для знищення мікробіологічних забруднень – це найбільш простий, ефективний і недорогий метод знезараження води. Сьогодні – це найкраща альтернатива дезінфекції хлором, тому що вже доведено, що використання хлору, двоокису хлору та інших хімічних речовин для знезараження води може призвести до наслідків, які завдають шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу.

Сама технологія дезінфекції води методом ультрафіолетового опромінення грунтується на природній дії сонячних променів, що є фізичним процесом. Під впливом УФ випромінювання мікроорганізми, такі як бактерії, віруси, мікроби, дріжджі, цвіль, кишкова паличка і т.д. гинуть або втрачають здатність до подальшого розвитку і розмноження. УФ-лампу для знезараження Ecosoft HR-60 широко використовують в домашніх умовах, промисловості, а так само в медичних установах, косметологічних кабінетах і громадських закладах.
x