Фільтр системи зворотнього осмосу, Комерційні
Станція постійного дозування продуктивністю 0,1 – 1,0 л/год, 60 л
13156 грн

Станція постійного дозування продуктивністю 0,1 – 1,0 л/год, 60 л

13156 грн

Станція постійного дозування продуктивністю 0,1 – 1,0 л/год, 60 л

Станція 0,1 – 1,0 л/год, 60 л – це неодмінний помічник для необхідного дозування водних розчинів хімічних реагентів, які застосовують у водопідготовці для корекції рН та зниження корозійної активності води. Надійна та проста в експлуатації станція має ряд переваг, а саме:

• Можливість регулювання частоти;

• Захист від стрибків напруги;

• Стійкість до хімічних речовин;

Станцію дозування використовують для пропорційної подачі реагентів. Для коригування рН відбувається дозування сульфіту і гіпохлориту натрію. Станція досить надійна, проста в експлуатації, захищена від непередбачених стрибків напруги.

Для довготривалого терміну експлуатації необхідно ретельно стежити за рівнем розчину. Перед заміною реагенту, станцію необхідно промити, що б видалити залишки попереднього розчину. Час від часу рекомендовано очищати фільтр, який встановлений на всмоктуючому клапані насоса дозатора.

Принцип роботи станції заключається в поступовій подачі невеликих порцій реагентів з ємності в потік води за допомогою спеціального насоса-дозатора. Насос додає необхідну речовину з реагентної ємності в потік води.
Клапан насоса містить фільтр, який допомагає уникнути забруднення та забивання дозатора.
x