Побутові
Фільтр система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50 Р з помпою
1-07046
9590 грн

Фільтр система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50 Р з помпою

9590 грн

Артикул: 1-07046 Категорія:

Які особливості моделі?

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute призначений для очищення води на молекулярному рівні. Вода після очищення відрізняється приємним смаком. Вона повністю безпечна для організму людини і підходить як для пиття, так і для приготування страв і напоїв.

Переваги зворотного осмосу

Зворотний осмос – найдосконаліша технологія очищення води, доступна для кожного. Ви можете купити фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute для будинку або квартири і кожен день насолоджуватися чистою і смачною водою, вільної від будь-яких забруднень.

Основний елемент фільтра – мембрана зворотного осмосу. У фільтрі Ecosoft Absolute встановлений мембранний елемент продуктивністю 8 л / год виробництва компанії Dow Chemical (США). Мембрана являє собою полімерну тканину, мікропори якої пропускають молекули води, ефективно утримуючи частинки забруднень. Очищена вода не вимагає кип’ятіння і повністю безпечна для маленьких дітей.

Для кого підійде краще?

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute оптимально підходить для сімей з 3 чоловік. Висока продуктивність забезпечить вам і вашим близьким зручний доступ до чистої і безпечної води за доступною ціною. Очищена вода може використовуватися для пиття, а також в процесі приготування їжі. Крім того, вона збереже аромат і смак свіжозавареного чаю і кави.

фільтри для води
x