Комерційні
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 1500
30111 грн
Робочий тиск, бар2-5
Робоча продуктивність, м³ / год70‒75
Споживання води, м³ / год70–75
Температура води, ° C+4… +30
Допустима температура оточуючого середовища, °С+5…+40
Діаметр підключення1/2'
Габаритні розміри фільтра, мм420 х 410 х 305
Вага нетто, кг9
Дізнатися більше

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 1500

30111 грн

Категорія:

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 1500

Ecosoft RObust 1500 – це компактна високопродуктивна система зворотного осмосу призначена для отримання питної води в комерційних і промислових цілях. У обраній системі є попереднє очищення води, мембранне очищення і вугільний фільтр для доочищення води. Компактний розмір фільтра дає можливість розміщувати його в кав’ярнях, кафе, ресторанах, столових та кухнях як під мийкою, так і зверху на стільниці.

Попередня фільтрація в осмосу RObust 1 500 забезпечує видалення механічних домішок, хлору, хлорорганічних сполук і різних органічних речовин. Наступний етап очищення відбувається за допомогою зворотноосмотичної мембрани Dow Filmtec 500 GPD, яка забезпечує видалення 99,9% домішок, а також вірусів і бактерій. Для корекції смаку і запаху очищена вода проходить постобробку через високоякісне активованого вугілля.

Переваги системи Ecosoft RObust 1500:

Висока продуктивність – до 80 л / год;

Робота без накопичувального бака;

Відсутність накипу на побутових приладах: чайнику, кавомашині і т.п.;

Очистка води на 99,9% від будь-яких домішок, бактерій і вірусів;

3 умови ідеальної води для кави

Тільки система зворотного осмосу RObustPro від компанії Ecosoft забезпечує всі умови, необхідні для приготування кави за стандартами SCAA (Європейської асоціації спешіеліті кави).

1. Захист від вірусів і бактерій

Одна зі складових репутації закладу – це турбота про клієнта. З фільтром Ecosoft RObustPro ви можете бути впевнені, що очищена вода не містить вірусів і бактерій. Очищення здійснюється на молекулярному рівні. Пори мембрани зворотного осмосу пропускають тільки молекули води, нейтралізуючи біологічні забруднення.

2. Мінеральний баланс і корекція смаку

Для приготування ідеального кави вода повинна бути не просто чистою, а містити певну кількість мінералів. Невеликий вміст кальцію і магнію посилює екстракцію смакових і ароматичних компонентів кави. Додатково очищена вода проходить постобробку для поліпшення смаку і запаху.

3. Захист від накипу
Вміст мінералів не перевищує допустимі норми, захищаючи обладнання від утворення накипу. В результаті ви отримуєте воду з оптимальним мінеральним складом без ризику поломки кавомашини.

Принцип роботи

Картриджі попереднього очищення

Для грубої очистки води та захисту мембрани від засмічень і пошкоджень використовують картриджі попереднього очищення. Поліпропіленовий картридж видаляє великі механічні домішки, а вугільний нейтралізує хлор, органічні та хлорорганічні домішки.

Мембрана

Зворотньоосмотична мембрана видаляє 99,8% домішок, включаючи віруси і бактерії. Вода під тиском подається на мембрану, яка розділяє воду на пермеат (очищену) і концентрат (забруднену). Концентрат зливається в каналізацію, а очищена вода надходить на наступний етап очищення. У складі системи RObust використовують високопродуктивну мембрану Filmtec 100 GPD від компанії DOW Chemical (США).

Спеціальний картридж

Картридж призначений для поліпшення смаку, кольору і запаху очищеної води. Коригування органолептики завершує процес отримання ідеальної води для приготування кави. Матеріал картриджа – активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха.

Насос із захистом від сухого ходу

До складу системи входить насос (помпа), який завжди забезпечує потрібний тиск на вході в мембрану. Робота помпи регулюється двома реле тиску. При відкритті крана очищеної води спрацьовує реле високого тиску, по сигналу якого насос запускається в роботу. Після закриття крана подача очищеної води припиняється, і насос тимчасово відключається.

При зниженні тиску в трубопроводі нижче 0,4 бар спрацьовує реле низького тиску і відключає насос. Він не запуститься до тих пір, поки не відновиться подача води в систему. Це забезпечує захист насоса від сухого ходу.

Робочий тиск, бар

2-5

Робоча продуктивність, м³ / год

70‒75

Споживання води, м³ / год

70–75

Температура води, ° C

+4… +30

Допустима температура оточуючого середовища, °С

+5…+40

Діаметр підключення

1/2'

Габаритні розміри фільтра, мм

420 х 410 х 305

Вага нетто, кг

9

Електроживлення

230 В, 50 Гц
x