Фільтр для питної води Ecosoft P'URE з мінералізатором

Фільтри для питної води Ecosoft P’URE – додаткова мінералізація води

Фільтри для питної води Ecosoft P’URE мають шість послідовних етапів очищення. Кожен картридж виконує покладені на нього функції з видалення певних домішок, що в результаті забезпечує неймовірну очистку.

На першому етапі використовується картридж з пористого поліпропілену, який призначений для усунення механічних домішок, розміром понад п’ять мікрон. Такий картридж гарантує тривалішу і ефективнішу роботу інших картриджів.

На другому етапі використовується картридж, наповнений активованим вугіллям – для отримання такого вугілля використовують шкаралупу кокосового горіха. Він дозволяє боротися з хлорним домішками та органікою, і забезпечує захист мембрани зворотного осмосу від пошкоджень, які можуть нанести великі і дрібні домішки.

На третьому етапі використовується також картридж з активованим вугіллям, але вже брекетованим, який чудово бореться з усіма домішками, розмір яких перевищує один мікрон, а також усуває залишки хлорних і органічних сполук.

На четвертому етапі вода потрапляє на мембрану зворотного осмосу, яка утримує все, що перевищує розмір молекули води – в результаті вдається видалити близько 99% забруднювачів, в тому числі в розчиненому вигляді. Всі забруднювачі накопичуються на мембрані, а потім автоматично відправляються в каналізацію. Чиста вода потрапляє в накопичувальний бак.

П’ятий етап очищення забезпечує усунення можливого неприємного запаху і смаку. Для цих цілей використовується постфільтр з активованим вугіллям.

Останній етап – це додаткова функція від виробника Ecosoft P’URE. Йдеться про мінералізацію – вона забезпечує воду корисними речовинами, мікроелементами та іншими складовими.

Зверніть увагу, що термін служби картриджів залежить від вихідної якості води та витратних матеріалів, які застосовуються на перших трьох етапах, рекомендується міняти фільтри для питної води раз в два-шість місяців.
А ось мембрана зворотного осмосу прослужить вам не менше трьох років!

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Ecosoft
Назва товару
Фільтр для питної води Ecosoft P'URE з мінералізатором
Ціна
UAH 6000
Наявність
Available in Stock
Ціна
6 899 Грн
Артикул: 1-07333 Категорія:
Артикул: 1-07333
 • Ступені очистки -

  6

 • Продуктивність -

  190 л/добу

 • Розміщення -

  Під мийкою

 • Об'єм бака, л -

  9 л

 • Робочий тиск -

  2.8 – 6 бар

 • Габарити бака (ВхШ) -

  350 x 230 мм

 • Гарантія -

  36 місяців

 • Країна-виробник -

  Україна×