АКЦІЇ

  • Купуй осмос Ecosoft - отримай монтаж в подарунок!!!

Замовте безкоштовний аналіз води

Індивідуальний підбір ефективної схеми очистки води

Фільтри зворотного осмосу для очистки води: необхідність, переваги та особливості

Фільтр для води

Встановлення фільтра зворотного осмосу для очистки води – найбільш ефективний спосіб підготовки питної води в будинку. На відміну від проточних моделей, зворотньоосмосна система очищає воду на рівні молекул. У таких фільтрах підготовка води здійснюється в кілька етапів, основним з яких є мембранне очищення. Вода, очищена таким методом, підходить для людей будь-якого віку. Вона може використовуватися для пиття і приготування страв та напоїв, не спотворюючи їх смак і аромат.

Область застосування

Технологія зворотного осмосу використовується в фільтрах для квартир і будинків, а також в промислових і комерційних водоочисних установках. У зворотньоосмосних системах використовується напівпроникна мембрана – полімерна багатошарова тканина з пористою структурою. Пори мембрани пропускають молекули води і кисню, утримуючи при цьому частки забруднень, включаючи бактерії і віруси. В результаті ви отримуєте чисту і безпечну воду.

Принцип роботи системи очищення води

Під час очищення вода надходить в мембрану, яка представляє собою сувій з напівпроникного матеріалу. Вода подається на поверхню мембрани під тиском. Частина води (пермеат) проходить через матеріал мембрани, а деяка кількість (концентрат) разом із забрудненнями зливається в каналізацію. Мембранне очищення здійснюється на молекулярному рівні.

Вода на мембрану подається під певним робочим тиском, діапазон якого вказано в характеристиках фільтра для води. Якщо тиск в трубопроводі холодної води менше необхідного, встановлюють зворотньоосмосну систему з помпою. Вона включає в себе безпосередньо насос і 2 датчика тиску з мікроконтролером. Помпа включається в роботу в тому випадку, коли тиск падає нижче допустимої межі робочого діапазону. При нормалізації напору води насос тимчасово відключається.

Бак-накопичувач

Однією з особливостей побутових фільтрів зворотного осмосу є накопичувальний бак. Він компенсує порівняно низьку швидкість очищення мембрани, накопичуючи необхідний обсяг води. Корисна ємність бака складає 7…9 літрів. Він виготовляється з пластика або металу. Бак для зворотного осмосу встановлюють в безпосередній близькості від основного модуля системи в захищеному від світла місці. У промислових і деяких комерційних зворотньоосмосних фільтрах використовуються високопродуктивні мембрани, які не потребують накопичувального бака.

Установка і підключення фільтра зворотного осмосу

Системи зворотного осмосу встановлюються під кухонною мийкою або в будь-якому іншому відповідному місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів. Блок фільтрів підвішується за допомогою спеціального кронштейна на стіні або перегородці кухонних меблів. Поруч ставиться накопичувальний бак.

Схема підключення системи передбачає підведення вихідної води для очищення і зливу концентрату в каналізацію. Фільтри з помпою і УФ-лампою додатково підключаються до мережі електроживлення. Між собою компоненти з’єднуються за допомогою гнучких трубок (тюбінгів), забарвлених для зручності в різні кольори. Для подачі очищеної води до складу побутових систем входить спеціальний кран, який встановлюється на кухонній мийці. В установках з мінералізатором використовуються крани з двома вентилями для можливості вибору мінералізованої або просто очищеної води.

Картриджи фільтрів для води

    У побутових зворотньоосмосних системах використовуються комплекти змінних картриджів:

  • Комплект картриджів попереднього очищення
  • Мембрана і картридж-посткарбон
  • Опціонально –  мінералізатор
Фільтр зворотного осмосу

На що звернути увагу при виборі фільтра зворотного осмосу?

Продуктивність мембрани

Чим потужніше мембрана – тим вище швидкість фільтрації. Продуктивність мембрани вимірюється в галонах на добу (GPD).

Кількість ступенів очищення

У деяких фільтрах крім традиційних 5 ступенів є додатковий картридж-мінералізатор абоУФ-лампа.

Наявність помпи

Насос, що підкачує, потрібен при низькому напорі в трубопроводі. Наявність помпи дозволяє насолоджуватися усіма перевагами зворотного осмосу навіть в будинках з недостатнім тиском води, що подається.

Матеріали конструкції

Кронштейни, корпусні деталі та накопичувальний бак можуть бути виготовлені як з металу, так і з більш доступного пластика.

Картриджі

Багато виробників крім звичайних комплектів картриджів пропонують покращені, які відрізняються підбором фільтруючих матеріалів.

Обслуговування систем зворотного осмосу

Картриджі і мембрана зворотньоосмосних систем вимагають періодичної заміни. При цьому повинна виконуватися дезінфекція (промивка) фільтра. Для знезараження використовують спеціальні таблетки, які кладуть перед промиванням в колбу першого ступеня очищення.

Встановлення системи зворотного осмосу за допомогою інтернет-магазину Флюгер Пласт дозволить вам забути про необхідність покупки води в пляшках. Це надійне і екологічне джерело чистої і безпечної питної води в будинку.

Обслуговування систем
Короткий опис сторінки
Флюгер Пласт
Оцінка покупців
5 based on 11 votes
Тип послуги
Флюгер Пласт
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити Фільтри зворотного осмосу для очистки води у Львові * Доступні ціни * Європейська якість * Гарантія×