Акумулююча ємність – невід’ємний елемент системи водопостачання та опалення

Акумулюючі ємності (теплоакумулятори, або як їх ще називають акумуляційні баки) – це  продовгастий циліндричний бак, який монтується вертикально. Такий агрегат служить «запасним» джерелом тепла, яке витрачається, якщо припиняється нагрів теплоносія на центральному опалювальному пристрої (паровий котел, піч, тощо).

Акумулюючі ємності

Акумулюючі баки застосовуються для систем примусової і природної циркуляції теплоносія. Їх ємність може варіюватися в межах від 50 до 2000 літрів. Деякі моделі можуть бути обладнані додатковими гніздами для монтажу ТЕНів, які будуть підтримувати необхідну температуру рідини всередині.

Сучасний акумуляційний бак для системи опалення може підтримувати підключення декількох опалювальних контурів, як наприклад, центральна опалювальна магістраль та «тепла підлога». Акумуляційна ємність має внутрішнє антикорозійне покриття, а також високоефективну систему зовнішньої теплоізоляції.

Переваги акумуляційного бака

Акумуляційна ємність дозволяє підключати до неї альтернативні джерела опалення, наприклад, сонячні установки. Також акумулятивний бак може бути обладнаний вбудованим внутрішнім теплообмінником, який дозволяє воді циркулювати всередині бака, тим самим підтримуючи приблизно однакову температуру в усіх його відділах. Також наявність такого теплообмінника дозволяє значно підвищити енергоефективність всієї системи опалення в цілому. Доведено, що акумуляційні баки дозволяють заощадити до 20% електроенергії, що використовується для нагріву рідини.

Акумуляційний бак для водопостачання та водовідведення  – це разове вкладення коштів, яке дозволить Вам в майбутньому зекономити свої гроші! Купити акумуляційну ємність Ви можете у нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» за найнижчими цінами у Львові.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Акумулююча ємність від європейських виробників за низькими цінами у Львові ✅ Широкий вибір ✅ Доставка по всій Україні ✅ Деталі та відгуки за тел.: (096)-409-0265×