Тени

Тени електричні. Широкий вибір

Тен електричний – це головний елемент будь-якого водонагрівача, за рахунок якого виконується нагрівання води до необхідної температури. Для його виготовлення може використовуватися нержавіюча сталь або мідь, з закріпленими на кінцях фланцями. Усередині тена електричного знаходиться ніхромова нитка, захищена електричним ізолятором.

Під час купівлі тена електричного для водонагрівача слід враховувати жорсткість води. Так, для жорсткої води рекомендується купувати тени електричні, які виготовлені з нержавіючої сталі, оскільки вони більш стійкіші до утворення накипу, ніж тени з міді. В процесі експлуатації водонагрівача необхідно виконувати мінімум раз в півроку чистку внутрішніх стінок від накипу, а також заміну магнієвого анода, в разі його пошкодження.

Слід зазначити, що тени електричні Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт». Ми гарантуємо відмінну якість за доступними цінами. Запропоновані моделі відрізняються між собою фланцем, потужністю, формою і розміром. Звернувшись до нас, Ви гарантовано зможете купити тен електричний, який буде відрізнятися високою якістю, надійністю і доступністю. Якщо при виборі у Вас виникнуть питання, наші спеціалісти залюбки допоможуть Вам.

При покупці тена електричного, слід також придбати і ущільнювальні прокладки, а також магнієві аноди, наявність яких дозволить істотно продовжити експлуатаційний термін обладнання.

У нашому магазині представлений величезний асортимент продукції від відомих світових брендів. У інтернет-магазині «Флюгер Пласт» можна купити тени електричні для водонагрівачів, перевага яких – надійність і довговічність.

У Вас не виникне труднощів при покупці тена, якщо Ви зробите замовлення в магазині «Флюгер Пласт», в якому представлені весь асортимент цієї групи товару з детальним описом і всіма технічними характеристиками.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити якісні тени електричні для нагріву води у Львові можна вигідно у магазині Флюгер Пласт ✅ Тел.: (096)-409-0265 ✅ Детальна інформація×