Аксесуари водопостачання від європейських виробників

У розділі «Аксесуари водопостачання» інтернет-магазину «Флюгер Пласт» Ви можете знайти безліч товарів для систем водовідведення і водопостачання. Забезпечення надійного водопостачання можливе лише за використання якісних матеріалів.

У нашому інтернет-магазині Ви маєте змогу придбати:

  • Труби і фітінги;
  • Аксесуари каналізації;
  • Інші аксесуари водопостачання

Інтернет-магазин “Флюгер Пласт” пропонує Вам купити аксесуари для водопостачання, труби і фітінги відомих брендів:Cristal, Gobis, IBO, WILQ, Zilmet, REFLEX, Kospel, ММС, Cimm ERE, Varem, Terma, Termix, Hydrox, Zehnder, Fluger та інші. Наш товар вдало поєднує в собі доступну ціну і надійну якість.

Мідні, металопластикові, поліпропіленові труби та фітинги

Металопластикові, мідні, поліпропіленові труби та фітінги є ефективним рішенням для проведення контуру системи опалення чи водопостачання, так як володіють високою пропускною здатністю та стійкістю до температурних перепадів та інших екстремальних змін.

У нас можна придбати металопластикові, мідні та поліпропіленові труби для опалення, водовідведення і водопостачання двох видів: двошарові та одношарові. Часто між двома поліпропіленовими шарами для збільшення міцності прокладають скловолокно або шар алюмінію. Максимально допустимий тиск на труби становить 6-10 Бар для гарячої води температурою до 90 °С і до 20 Бар для холодної води. Фітінги для опалення та водовідведення з’єднують частини трубопроводу та застосовуються для розгалуження, створення поворотів і переходів на інший діаметр труб. Крім того, фітінги використовуються для герметичної заглушки труб.

Якщо колись Ви шукали таку інформацію у Гуглі, як наприклад “аксесуари водопостачання та водовідведення”, то тепер Вам достатньо відвідати наш сайт. Тут Ви знайдете все необхідне.

В разі якщо в розділі «Водопостачання» Ви не знайшли товар, який Вам потрібен, тоді відвідайте інші категорії нашого сайту «Опалення» та «Вентиляція», де Ви знайдете багато корисних товарів.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 3 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Аксесуари водопостачання: купити різноманітне обладнання для водовідведення у Львові. Доступно, якісно, відгуки за телефоном: 096-409-0265×